0.50 m

Najpredávanejšie

Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,50m 3mm, simplex, SM, G657A2
Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,50m 3mm, simplex, SM, G657A2
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: S03354
 
€1,95
(€1,63 bez DPH)
Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0.50m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový
 
€2,10
(€1,75 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,50m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
 
€5,54
(€4,62 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,5m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
 
€5,17
(€4,31 bez DPH)
FIBRAIN VC-D30, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,5m, Resibend Plus, 3mm, simplex, SM, G657B3/Plus
 
€5,34
(€4,45 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,5m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
 
€9,99
(€8,33 bez DPH)
Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,5m , 3mm, duplex, SM, G657A2
 
€4,89
(€4,08 bez DPH)
7 položiek celkom
Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,50m 3mm, simplex, SM, G657A2
€1,63 bez DPH
€1,95

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S03354
Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0.50m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový
€1,75 bez DPH
€2,10

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S02888
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,50m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€4,62 bez DPH
€5,54

Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení. Vláknové optické komponenty...

Kód: S02245
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,5m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
€4,31 bez DPH
€5,17

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01843
FIBRAIN VC-D30, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,5m, Resibend Plus, 3mm, simplex, SM, G657B3/Plus
€4,45 bez DPH
€5,34

Patchcordy rady Resibend Plus od spoločnosti FIBRAIN disponujú prepracovanou technológiou s použitím vlákna G.657B3 PLUS, s možnosťou pohodlného nasadenia v extrémnych podmienkach (zviazané uzly, rohy stien) bez následkov zvýšenia útlmov.

Kód: S01793
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,5m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
€8,33 bez DPH
€9,99

Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení.

Kód: S01762
Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,5m , 3mm, duplex, SM, G657A2
€4,08 bez DPH
€4,89

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S1-1858
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.