SCA - SCA

Najpredávanejšie

FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
 
€7,42
(€6,18 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 20m, Gold, 1.8mm, duplex, SM, G657A1
 
€14,45
(€12,04 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 10m, Gold, 1.8mm, duplex, SM, G657A1
 
€11,43
(€9,53 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,50m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
 
€5,54
(€4,62 bez DPH)
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 50m, 3.0mm, G.657A1, simplex
 
€58,25
(€48,54 bez DPH)
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 45m, 3.0mm, G.657A1, simplex
 
€55,63
(€46,36 bez DPH)
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 40m, 3.0mm, G.657A1, simplex
 
€61,82
(€51,52 bez DPH)
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 35m, 3.0mm, G.657A1, simplex
 
€44,18
(€36,82 bez DPH)
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 30m, 3.0mm, G.657A1, simplex
 
€46,08
(€38,40 bez DPH)
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 25m, 3.0mm, G.657A1, simplex
 
€31,05
(€25,88 bez DPH)
42 položiek celkom
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
€6,18 bez DPH
€7,42

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S02175
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 20m, Gold, 1.8mm, duplex, SM, G657A1
€12,04 bez DPH
€14,45

Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení.

Kód: S03104
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 10m, Gold, 1.8mm, duplex, SM, G657A1
€9,53 bez DPH
€11,43

Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení.

Kód: S03103
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0,50m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€4,62 bez DPH
€5,54

Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení. Vláknové optické komponenty...

Kód: S02245
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 50m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€48,54 bez DPH
€58,25

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02148
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 45m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€46,36 bez DPH
€55,63

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02147
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 40m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€51,52 bez DPH
€61,82

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02146
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 35m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€36,82 bez DPH
€44,18

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02145
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 30m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€38,40 bez DPH
€46,08

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02144
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 25m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€25,88 bez DPH
€31,05

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02143
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 20m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€21,35 bez DPH
€25,62

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02142
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€16,83 bez DPH
€20,19

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02141
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 10m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€14,31 bez DPH
€17,17

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02140
FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 5m, 3.0mm, G.657A1, simplex
€7,69 bez DPH
€9,23

Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým...

Kód: S02139
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 1m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€4,82 bez DPH
€5,78

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01861
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 2m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€4,98 bez DPH
€5,97

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01860
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 3m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€5,10 bez DPH
€6,12

Patchcordy a pigtaily rady Gold Grade sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi typmi konektorov, káblov a optických vlákien. Plne automatizovaný proces prípravy a leštenia zaručuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

Kód: S01859
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 5m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€5,57 bez DPH
€6,68

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01858
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 7m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€6,06 bez DPH
€7,27

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01857
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 10m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€7,46 bez DPH
€8,95

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01856
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 12m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€6,34 bez DPH
€7,61

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01855
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€6,82 bez DPH
€8,18

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01854
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 20m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1
€9 bez DPH
€10,80

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01853
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/APC 20m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
€6,88 bez DPH
€8,26

optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

Kód: S01852
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.