Optické príslušenstvo

Najpredávanejšie

Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-1M, DAC kábel, 10G, 1m
 
€16,22
(€13,52 bez DPH)
OPTEC QSFP28 DAC prepojovací kábel, SM, 100G, 3m
 
€84,60
(€70,50 bez DPH)
Mikrotik QSFP+ direct attach cable 1m
expedícia 24-48 hod. (1 ks)
Kód: 12715
 
€28,73
(€23,94 bez DPH)
Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-0.5M, DAC kábel, 10G, 0,5m
Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-0.5M, DAC kábel, 10G, 0,5m
expedícia 24-48 hod. (6 ks)
Kód: S04071
 
€14,88
(€12,40 bez DPH)
Ubiquiti UC-DAC-SFP28, DAC kábel, 25G, 0,5m
 
€36,45
(€30,38 bez DPH)
MikroTik XS+DA0003, SFP28 prepojovací DAC kábel, SM, 1/10/25G, 3m
 
€41,72
(€34,77 bez DPH)
MikroTik XS+DA0001, SFP28 prepojovací DAC kábel, SM, 1/10/25G, 1m
 
€32,58
(€27,15 bez DPH)
MikroTik S+AO0005, prepojovací kábel SFP/SFP+, 5m
MikroTik S+AO0005, prepojovací kábel SFP/SFP+, 5m
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: S01031
 
€56,05
(€46,71 bez DPH)
MikroTik S-4554LC80D 1.25G SFP 1x LC (SM), 1490nm/1550nm 80km, pár
 
€85,85
(€71,54 bez DPH)
34 položiek celkom
Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-1M, DAC kábel, 10G, 1m
€13,52 bez DPH
€16,22

UACC-DAC-SFP10 je prvý DAC kábel výrobcu Ubiquiti, ktorý je zakončený modulmi so štandardom SFP10. Kábel je v dĺžke 0,5m, v tmavej farbe a s vonkajším priemerom iba 4,5 mm vhodný k prepojeniu aktívnych prvkov v rozvádzači.

Kód: S04072
OPTEC QSFP28 DAC prepojovací kábel, SM, 100G, 3m
€70,50 bez DPH
€84,60

Nové DAC káble od EXTRALINK podporujúci QSFP+ (40G)! Jedná sa o vysoko nákladovo efektívny spôsob pripojenia dvoch zariadení QSFP+

Kód: S04898
Mikrotik QSFP+ direct attach cable 1m
expedícia 24-48 hod. (1 ks)
€23,94 bez DPH
€28,73
Kód: 12715
Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-0.5M, DAC kábel, 10G, 0,5m
€12,40 bez DPH
€14,88

UACC-DAC-SFP10 je prvý DAC kábel výrobcu Ubiquiti, ktorý je zakončený modulmi so štandardom SFP10. Kábel je v dĺžke 0,5m, v tmavej farbe a s vonkajším priemerom iba 4,5 mm vhodný k prepojeniu aktívnych prvkov v rozvádzači.

Kód: S04071
MikroTik Q+BC0003-S+, QSFP prepojovací brake-out kábel na 4x10G SFP+, 10/40G, 3m
€58 bez DPH
€69,60

Tento kábel vám umožní využiť si všetky výhody prepínačov s QSFP+ portami s rýchlosťou 40 Gbps bez upgradu celého nastavenia siete a prepojiť s ďalšími 4 zariadeniami, ktoré majú SFP+ porty.

Kód: S03812
Ubiquiti UC-DAC-SFP28, DAC kábel, 25G, 0,5m
€30,38 bez DPH
€36,45

UC-DAC-SFP28 je prvý DAC kábel výrobcu Ubiquiti, ktorý je zakončený modulmi so štandardom SFP28.

Kód: S03211
MikroTik XS+DA0003, SFP28 prepojovací DAC kábel, SM, 1/10/25G, 3m
€34,77 bez DPH
€41,72

Nové DAC káble od mikrotik podporujúci nielen SFP/SFP+ (1G/10G) ale aj štandard SFP28 (25G)!

Kód: S02899
MikroTik XS+DA0001, SFP28 prepojovací DAC kábel, SM, 1/10/25G, 1m
€27,15 bez DPH
€32,58

Nové DAC káble od mikrotik podporujúci nielen SFP/SFP+ (1G/10G) ale aj štandard SFP28 (25G)!

Kód: S02898
MikroTik S+AO0005, prepojovací kábel SFP/SFP+, 5m
€46,71 bez DPH
€56,05

Priamy 5m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

Kód: S01031
MikroTik S-4554LC80D 1.25G SFP 1x LC (SM), 1490nm/1550nm 80km, pár
€71,54 bez DPH
€85,85

S-4554LC80D je predávané v páre , single mode WDM modulov s Gigabitovou rýchlosťou, jedným LC konektorom na každej strane a to na vzdialenosť až 80km. Vlnové dĺžky modulov sú 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm ....

Kód: S00864
MikroTik S-55DLC80D, 1.25G SFP (SM) 1550nm 80km, dual, 2x LC
€33,73 bez DPH
€40,47

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou dĺžkou 1550nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 80km . Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od MIKROTIK a tiež so zariadeniami iných výrobcov " cisco...

Kód: S00863
MikroTik S+C61DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1610nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00507
MikroTik S+C59DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1590nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00506
MikroTik S+C57DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1570nm
€116,58 bez DPH
€139,90

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00505
MikroTik S+C55DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1550nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00504
MikroTik S+C53DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1530nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00503
MikroTik S+C51DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1510nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00502
MikroTik S+C49DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1490nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00501
MikroTik S+C47DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1470nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00500
MikroTik S-C61DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1610nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00499
MikroTik S-C59DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1590nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00498
MikroTik S-C57DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1570nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00497
MikroTik S-C55DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1550nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00496
MikroTik S-C53DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1530nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00495
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.