SFP moduly

Najpredávanejšie

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG, SFP+ modul RJ45, 1G/2.5G/5G/10G, 100m
 
€71,90
(€59,92 bez DPH)
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, SFP+ modul RJ45, 1G/10G, 100m/30m
 
€61,31
(€51,09 bez DPH)
Ubiquiti UF-RJ45-10G, SFP modul RJ45, 1G/10G, 100m/30m
 
€73,71
(€61,43 bez DPH)
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G (UF-RJ45-1G), 1G Metalický Modul
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G (UF-RJ45-1G), 1G Metalický Modul
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: SUB000218
 
€18,71
(€15,59 bez DPH)
Ubiquiti UF-GP-C+, Ufiber, GPON SFP, 3-7 dBm
Ubiquiti UF-GP-C+, Ufiber, GPON SFP, 3-7 dBm
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: SUB000216
 
€85,18
(€70,98 bez DPH)
Ubiquiti UF-GP-B+, Ufiber, GPON SFP, 1.5-5 dBm
Ubiquiti UF-GP-B+, Ufiber, GPON SFP, 1.5-5 dBm
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: SUB000210
 
€75,08
(€62,57 bez DPH)
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) (2ks) SFP+ modul, UFiber, SM, 10Gbps
 
€91,89
(€76,58 bez DPH)
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G) (2ks) SFP+ modul, UFiber, WDM, SM, 10Gbps
 
€172,04
(€143,37 bez DPH)
Ubiquiti UF-MM-10G (2-PACK) SFP+ modul, U Fiber, Multi-Mode, 10G
 
€42,13
(€35,11 bez DPH)
Ubiquiti UF-MM-1G (2-PACK) SFP modul, U Fiber, Multi-Mode, 1G
 
€18,98
(€15,82 bez DPH)
11 položiek celkom
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG, SFP+ modul RJ45, 1G/2.5G/5G/10G, 100m
€59,92 bez DPH
€71,90

UACC-CM-RJ45-MG je univerzálny 10-Gigabitový SFP+ metalický modul od značky Ubiquiti Networks s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G/2.5G/5G aj 10 Gbps.

Kód: S04874
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, SFP+ modul RJ45, 1G/10G, 100m/30m
€51,09 bez DPH
€61,31

UACC-CM-RJ45-10G (predtým UF-RJ45-10G) je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G/10 Gbps. Dosah modulu je pri rýchlosti 1Gbps 100m, pri 10Gbps je to iba 30m.

Kód: S04873
Ubiquiti UF-RJ45-10G, SFP modul RJ45, 1G/10G, 100m/30m
€61,43 bez DPH
€73,71

UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP + metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G / 10Gbps. Dosah modulu je pri rýchlosti 1Gbps 100m, pri 10Gbps je to len 30m. Modul je primárne určený pre UNIFI switche, kde nie je...

Kód: S00764
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G (UF-RJ45-1G), 1G Metalický Modul
€15,59 bez DPH
€18,71

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000Mbps.

Kód: SUB000218
Ubiquiti UF-GP-C+, Ufiber, GPON SFP, 3-7 dBm
Ubiquiti UF-GP-C+, Ufiber, GPON SFP, 3-7 dBm
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
€70,98 bez DPH
€85,18

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určený do GPON slotov v OLT jednotke od Ubiquiti Networks. Ide o špeciálnu SFP modul s asymetrickou rýchlosťou 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download v smere ku klientom.

Kód: SUB000216
Ubiquiti UF-GP-B+, Ufiber, GPON SFP, 1.5-5 dBm
Ubiquiti UF-GP-B+, Ufiber, GPON SFP, 1.5-5 dBm
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
€62,57 bez DPH
€75,08

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určený do GPON slotov v OLT jednotke od Ubiquiti Networks. Jedná sa o špeciálny SFP modul s asymetrickou rýchlosťou 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download v smere ku klientom.

Kód: SUB000210
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) (2ks) SFP+ modul, UFiber, SM, 10Gbps
€76,58 bez DPH
€91,89

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

Kód: SUB000149
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G) (2ks) SFP+ modul, UFiber, WDM, SM, 10Gbps
€143,37 bez DPH
€172,04

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

Kód: SUB000148
Ubiquiti UF-MM-10G (2-PACK) SFP+ modul, U Fiber, Multi-Mode, 10G
€35,11 bez DPH
€42,13

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

Kód: SUB000147
Ubiquiti UF-MM-1G (2-PACK) SFP modul, U Fiber, Multi-Mode, 1G
€15,82 bez DPH
€18,98

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

Kód: SUB000146
Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) (2-PACK) SFP modul, U Fiber, WDM, SM, 1,25Gbps, 3km
€22,08 bez DPH
€26,50

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

Kód: SUB000145
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.