Optické siete

Najpredávanejšie

FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 20m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor
 
€35,62
(€29,68 bez DPH)
FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor
 
€30,76
(€25,63 bez DPH)
MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 5170004695
 
€37,26
(€31,05 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/PC - LC/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
 
€15,89
(€13,24 bez DPH)
Ubiquiti UDC-1, UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
Ubiquiti UDC-1, UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
expedícia 24-48 hod. (18 ks)
Kód: S00474
 
€21,17
(€17,64 bez DPH)
Ubiquiti EdgeSwitch PoE+ 24 (250W), 24x GLAN, 2x SFP
Ubiquiti EdgeSwitch PoE+ 24 (250W), 24x GLAN, 2x SFP
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: SUB000191
 
€420,90
(€350,75 bez DPH)
MikroTik FiberBox, outdoor router, 5x SFP, + 1x RJ45 SFP
 
€37,41
(€31,18 bez DPH)
OKC-15T, Odvíjačka káblových cievok, do 1500kg
 
€356,04
(€296,70 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/PC 7m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
 
€6,03
(€5,03 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
 
€41,53
(€34,61 bez DPH)
729 položiek celkom
FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 20m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor
€29,68 bez DPH
€35,62

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S03127
FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor
€25,63 bez DPH
€30,76

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S03125
MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€31,05 bez DPH
€37,26

MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m

Kód: 5170004695
FIBRAIN Optický patchcord SC/PC - LC/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
€13,24 bez DPH
€15,89

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S02054
Ubiquiti UDC-1, UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
€17,64 bez DPH
€21,17

UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

Kód: S00474
Ubiquiti EdgeSwitch PoE+ 24 (250W), 24x GLAN, 2x SFP
€350,75 bez DPH
€420,90

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájania 250W.

Kód: SUB000191
MikroTik FiberBox, outdoor router, 5x SFP, + 1x RJ45 SFP
€31,18 bez DPH
€37,41

FiberBox je vonkajší router s operačným systémom RouterOS Level 5 a 5x SFP portami, čo je ideálny router na miesta, kde Vás obmedzuje vzdialenosť ETH kábla.

Kód: 22422
OKC-15T, Odvíjačka káblových cievok, do 1500kg
€296,70 bez DPH
€356,04

Stojanna káblový bubon slúži na odvíjanie, alebo navíjanie kábla na drevenú cievku do hmotnosti 1500kg.

Kód: S03612
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/PC 7m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
€5,03 bez DPH
€6,03

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S01837
FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
€34,61 bez DPH
€41,53

E2000/APC-E2000/APC Patchcord 9 / 125um, duplex, vyrobené v EU, značkové konektory; Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu. Každý kábel je 100% testovaný, premeraný (IL, RL,...

Kód: S01423
FIBRAIN FB7442 (100-PACK), Ochrana zvarov, 45mm, 2.0mm
€10,14 bez DPH
€12,17

Fibrain FB7442 tepelne zmrštiteľné spojky na ochranu proti zmršťovaniu poskytujú vysokú ochranu pri procese spájania. Môžu byť charakterizované malým vnútorným priemerom (priemer po zmršťovaní D = 2,0 mm), optimálnou dĺžkou (štandardne L = 45 mm)...

Kód: S01390
Redukcia 12/8mm - 7/3,5mm, bez klipu, zelená
Redukcia 12/8mm - 7/3,5mm, bez klipu, zelená
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
€2,19 bez DPH
€2,63

redukcia 12/10mm - 7/3,5mm

Kód: S1-3195
OCRACK AL50, Odvíjačka káblových cievok
OCRACK AL50, Odvíjačka káblových cievok
expedícia 24-48 hod. (11 ks)
€63,66 bez DPH
€76,39

Kompaktná odvíjačka malých káblových cievok AL50

Kód: S1-3907
FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 50m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor
€27,85 bez DPH
€33,42

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S05779
FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 1m, 1.8mm, simplex, SM, G657A
€30,88 bez DPH
€37,06
Kód: S05728
FIBRAIN Optický patchcord LC/APC - LC/APC 35m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
€25,19 bez DPH
€30,23

Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení.

Kód: S05727
FIBRAIN LGX-1U-3-P, držiak pre LGX splittre, 1U
€13,66 bez DPH
€16,39

Rámy LGX sú určené na montáž do typických 19 "rozvádzačov. V závislosti od výšky (1U, 2U, 3U) umožňuje inštaláciu až 14 modulov LGX. Riešenia Fibrain LGX uľahčujú jednoduchú správu optických pasívnych prvkov inštalovaných v telekomunikačných a...

Kód: S05654
FIBRAIN GPON/XGS SFP+, SC, 60km
€312,03 bez DPH
€374,43

Popis produktu pripravujeme...

Kód: S05573
FIBRAIN XGSPON XFP, SC, 60km
€391,68 bez DPH
€470,02

Popis produktu pripravujeme...

Kód: S05572
FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, LC/PC - FC/PC, OM3, 100m
€80,23 bez DPH
€96,27

Fibrain OSC - OTDR Starter Cube - uľahčuje reflektometrické testy s použitím OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Predradné vlákno eliminuje mŕtve pásmo v reflektometri a zaručuje bezpečné meranie. Fibrain OSC OTDR Starter Cube má niekoľko...

Kód: S05552
FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/PC - FC/PC, OM3, 100m
€80,55 bez DPH
€96,66

Fibrain OSC - OTDR Starter Cube - uľahčuje reflektometrické testy s použitím OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Predradné vlákno eliminuje mŕtve pásmo v reflektometri a zaručuje bezpečné meranie. Fibrain OSC OTDR Starter Cube má niekoľko...

Kód: S05551
FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, FC/APC - LC/PC, G657A1, 100m
€91,13 bez DPH
€109,35

Fibrain OSC - OTDR Starter Cube - uľahčuje reflektometrické testy s použitím OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Predradné vlákno eliminuje mŕtve pásmo v reflektometri a zaručuje bezpečné meranie. Fibrain OSC OTDR Starter Cube má niekoľko...

Kód: S05468
FIBRAIN splitter PLC, 1x24, Gold, G.657A2, 0.9mm, 2m, alubox 80x20x6, bez konektorov
€56,32 bez DPH
€67,58

Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych...

Kód: S05399
FIBRAIN FTF-S1XG-S55L-080DI-CI, SFP+ modul, 10GBase-ZR, 80km, 1550nm, INDUSTRIAL (-40~85°C), DDM (LC/duplex)
€306,03 bez DPH
€367,24

Série FTF-S1XG-S31L-010D SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v duplex režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje veľmi...

Kód: S05237
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.