Aktívne prvky

Najpredávanejšie

Ubiquiti EdgeSwitch PoE+ 24 (250W), 24x GLAN, 2x SFP
Ubiquiti EdgeSwitch PoE+ 24 (250W), 24x GLAN, 2x SFP
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: SUB000191
 
€420,90
(€350,75 bez DPH)
MikroTik FiberBox, outdoor router, 5x SFP, + 1x RJ45 SFP
 
€37,41
(€31,18 bez DPH)
FIBRAIN FTF-S1XG-S55L-080D-CI, SFP+ modul, 10GBase-ZR, 80km, 1550nm, DDM (LC/duplex)
 
€367,24
(€306,03 bez DPH)
MikroTik FTC11XG, 10G Opticko Metalický Konvertor
 
€133,36
(€111,13 bez DPH)
MikroTik CRS326-4C+20G+2Q+RM, Cloud Router Switch
 
€911,34
(€759,45 bez DPH)
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (UF-MM-10G-20) - U Fiber, Multi-Mode Module
 
€379,43
(€316,19 bez DPH)
MikroTik CRS310-8G+2S+IN, Cloud Router Switch 8x 2.5GLAN, 2x SFP+
 
€205,45
(€171,21 bez DPH)
MikroTik CRS510-8XS-2XQ-IN 1x GLAN, 8x SFP28, 2x QSFP28
 
€929,64
(€774,70 bez DPH)
MikroTik CRS504-4XQ-OUT, 1x GLAN, 4x QSFP28, outdoor
 
€810,31
(€675,26 bez DPH)
119 položiek celkom
Ubiquiti EdgeSwitch PoE+ 24 (250W), 24x GLAN, 2x SFP
€350,75 bez DPH
€420,90

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájania 250W.

Kód: SUB000191
MikroTik FiberBox, outdoor router, 5x SFP, + 1x RJ45 SFP
€31,18 bez DPH
€37,41

FiberBox je vonkajší router s operačným systémom RouterOS Level 5 a 5x SFP portami, čo je ideálny router na miesta, kde Vás obmedzuje vzdialenosť ETH kábla.

Kód: 22422
FIBRAIN FTF-S1XG-S55L-080DI-CI, SFP+ modul, 10GBase-ZR, 80km, 1550nm, INDUSTRIAL (-40~85°C), DDM (LC/duplex)
€306,03 bez DPH
€367,24

Série FTF-S1XG-S31L-010D SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v duplex režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje veľmi...

Kód: S05237
FIBRAIN FTF-S1XG-S55L-080D-CI, SFP+ modul, 10GBase-ZR, 80km, 1550nm, DDM (LC/duplex)
€306,03 bez DPH
€367,24

Série FTF-S1XG-S31L-010D SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v duplex režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje veľmi...

Kód: S05148
MikroTik FTC11XG, 10G Opticko Metalický Konvertor
€111,13 bez DPH
€133,36

Opticko metalický konvertor s 10 Gbps portami, implementovaným switch chipom, SwOS Lite manažmentom (s podporou VLAN, LAG, IGMP, SNMP, ACL, traffick shaping...) a vonkajším prevedením so stupňom krytia IP55.

Kód: S05618
MikroTik CRS326-4C+20G+2Q+RM, Cloud Router Switch
€759,45 bez DPH
€911,34

Opticko metalický enterprise riešenie Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM s inštaláciou do 19" rozvádzačov je určený pre distribúciu 2.5 Gbps LAN siete, ktorá ponúka (20) 100/1000/2500 Mbps, 4 porty typu combo 2. LAN) / 10Gbps (SFP+), (2)...

Kód: S05617
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (UF-MM-10G-20) - U Fiber, Multi-Mode Module
€316,19 bez DPH
€379,43

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

Kód: S05456
MikroTik CRS310-8G+2S+IN, Cloud Router Switch 8x 2.5GLAN, 2x SFP+
€171,21 bez DPH
€205,45

Posuňte Vašu sieť so switchom Mikrotik CRS310-8G+2S+IN na 2.5/10 Gigabit. Switch ponúka 8x ETH portov s rýchlosťou až 2.5G a 2x SFP+ porty s rýchlosťou 1/2.5/10G, USB port a napájanie v rozsahu 18V až 57V . Pre dostatočný výkon je switch vybavený...

Kód: S05073
MikroTik CRS510-8XS-2XQ-IN 1x GLAN, 8x SFP28, 2x QSFP28
€774,70 bez DPH
€929,64

Optický Cloud Router Switch CRS510-8XS-2XQ-IN je vhodné 19" rackmount riešenie pre distribúciu 100 Gbps siete a ako malý centrálny optický switch, ktorý ponúka 8x SFP28 s rýchlosťou 25 Gbps, 2x QSFP28 s rýchlosťou 100 Gbps

Kód: S04692
MikroTik CRS504-4XQ-OUT, 1x GLAN, 4x QSFP28, outdoor
€675,26 bez DPH
€810,31

Vonkajší 4-portový QSFP28 switch bez ventilátora as rebrovaním na zadnej strane a možnosťou routingu ponúka gigabitový ethernet pre manažment či PoE IN napájanie (43V až 57V DC alebo 802.3bt), 4 optické QSFP28 porty s rýchlosťou 1/10/25/40/100 Gbps

Kód: S04691
MikroTik CRS305-1G-4S+OUT, FiberBox Plus, 1x GLAN, 4x SFP+
€172,96 bez DPH
€207,55

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S + IN je dodávaný v kovovom indoor case a ponúka 4x SFP + a 1x Gbit port. Switch má zálohu napájania (dva zdroje).

Kód: S04296
MikroTik CRS518-16XS-2XQ-RM 1x GLAN, 16x QSFP28
€1 162,44 bez DPH
€1 394,93

MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM je výbavou nadupaný chrbticový switch pre vašu sieť a je vybavený 2x QSFP28 (100 Gbps), 16x SFP28 (1/10/25 Gbps), jedným 10/100M , konzolovým RJ45 portom, dvoma Hot-Swap napájacími modulmi a štyrmi...

Kód: S04208
MikroTik CRS310-1G-5S-4S+IN, Switch, 1x GLAN, 5x SFP, 4x SFP+
€157,01 bez DPH
€188,41

Optický Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN je vhodné riešenie na stôl alebo do 19" racku a zároveň menšieho centrálneho optického switcha, ktorý ponúka 5x SFP s rýchlosťou 1G, 4x SFP+ s rýchlosťami 1G/10G, 1x GLAN s podporou napájania...

Kód: S04059
MikroTik CRS504-4XQ-IN 1x GLAN, 4x QSFP28
MikroTik CRS504-4XQ-IN 1x GLAN, 4x QSFP28
expedícia 24-48 hod. (1 ks)
€613,78 bez DPH
€736,53

CRS504-4XQ-IN je vhodné 19" rackmount riešenie pre vstup do 100 Gbps sietí a ako malý centrálny optický switch, ktorý ponúka 4x QSFP28 s rýchlosťou 100 Gbps, 1x ethernetový port s podporou napájania pasívneho PoE a konzol.

Kód: S04008
MikroTik CRS326-24G-2S+IN, Switch, 24x GLAN, 2x SFP+
€166,23 bez DPH
€199,47

CRS326-24G-2S+IN je nová desktopová verzia s funkciou Dual boot, ktorá umožňuje spustenie s klasickým RouterOS alebo SwOS. Zariadenie má prídavný procesor umožňujúci chod RouterOS, ktorý väčšina ľudí u MikroTik zariadení požaduje. Prídavný...

Kód: S02635
MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM, 48x GLAN, 4x SFP+, 2x QSFP+
€479,55 bez DPH
€575,46

Ak pracujete s veľkým objemom dát, napríklad ako poskytovateľ internetu alebo správcu dátového centra, potom je CRS354-48G-4S + 2Q + RM perfektný upgrade pre vašu sieť. Switch má celkovo 2x QSFP +, 4x SFP +, 48x Gigabitových Ethernet a jeden 10 /...

Kód: S02302
MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM, 48x GLAN, 4x SFP+, 2xQSFP+
€763,78 bez DPH
€916,54

CRS328-24P-4S + RM je 54 portový switch osadený 48 Gbit ethernet PoE porty, ktoré ponúkajú široké možnosti výstupného POE napájania: pasívne POE, nízkonapäťové POE, 802.3af / at (Type 1 POE, Type 2 POE +) s automatickým rozpoznaním. 4 SFP + porty...

Kód: S02301
MikroTik CRS326-24S+2Q+RM, Switch, 24x SFP+, 2x QSFP, rackmount
€468,60 bez DPH
€562,32

Ak pracujete s veľkým objemom dát, napríklad ako poskytovateľ internetu alebo správcu dátového centra - je CRS326-24S+2Q+RM perfektný upgrade pre vašu sieť. Je to prvý produkt so 40 Gbps QSFP + porty pre mimoriadne rýchle a stabilné optické...

Kód: S02066
MikroTik CRS312-4C+8XG-RM, Switch, 8x 10GLAN, 4x SFP+
€561,39 bez DPH
€673,67

Switch ponúkajúci osem 10Gb LAN portov a štyri combo RJ-45 / SFP + porty. Ideálne riešenie pre tých, ktorí pracujú s veľkými dátovými súbormi a potrebujú rýchle a spoľahlivé spojenie 24 hodín 7 dní v týždni. Prepínacia kapacita switche je až 240...

Kód: S01549
MikroTik CRS309-1G-8S+IN, Switch, 1x GLAN, 8x SFP+, L5, dual boot
€216,29 bez DPH
€259,55

Systémové riešenie platforiem firmy MikroTik pre poskytovateľov bezdrôtového pripojenia k sieti Internet. Cloud Router Switch 309-1G-4S + IN je operačným systémom SwOS či RouterOS poháňaný 9-portový switch s 8x SFP + šachtami a jedným GB ethernet...

Kód: S01015
MikroTik S-4554LC80D 1.25G SFP 1x LC (SM), 1490nm/1550nm 80km, pár
€71,18 bez DPH
€85,41

S-4554LC80D je predávané v páre , single mode WDM modulov s Gigabitovou rýchlosťou, jedným LC konektorom na každej strane a to na vzdialenosť až 80km. Vlnové dĺžky modulov sú 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm ....

Kód: S00864
MikroTik S-55DLC80D, 1.25G SFP (SM) 1550nm 80km, dual, 2x LC
€29,01 bez DPH
€34,81

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou dĺžkou 1550nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 80km . Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od MIKROTIK a tiež so zariadeniami iných výrobcov " cisco...

Kód: S00863
MikroTik CRS305-1G-4S+IN, Switch, 1x GLAN, 4x SFP+
€118,37 bez DPH
€142,04

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S + IN je dodávaný v kovovom indoor case a ponúka 4x SFP + a 1x Gbit port. Switch má zálohu napájania (dva zdroje).

Kód: S00612
MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM, 4x GLAN, 20x SFP, 4x SFP+
€353,53 bez DPH
€424,23

CRS328-4C-20S-4S + RM má 32 portov. Presnejšie sa jedná o 20 SFP portov, 4 ETH / SFP combo porty a 4 SFP + porty pre pripojenie 10G modulov. Celkom teda switch disponuje 28 nezávislými portami. Combo porty je možné softvérovo ovládať pomocou...

Kód: S00266
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.