CWDM príslušenstvo

Najpredávanejšie

MikroTik CWDM-MUX8A, CWDM MUX/DEMUX jednotka
MikroTik CWDM-MUX8A, CWDM MUX/DEMUX jednotka
expedícia 24-48 hod. (1 ks)
Kód: S00508
 
€388,32
(€323,60 bez DPH)
MikroTik S+C61DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1610nm
 
€138,82
(€115,68 bez DPH)
MikroTik S+C59DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1590nm
 
€138,82
(€115,68 bez DPH)
MikroTik S+C57DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1570nm
 
€139,90
(€116,58 bez DPH)
MikroTik S+C55DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1550nm
 
€138,82
(€115,68 bez DPH)
MikroTik S+C53DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1530nm
 
€138,82
(€115,68 bez DPH)
MikroTik S+C51DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1510nm
 
€138,82
(€115,68 bez DPH)
MikroTik S+C49DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1490nm
 
€138,82
(€115,68 bez DPH)
MikroTik S+C47DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1470nm
 
€138,82
(€115,68 bez DPH)
MikroTik S-C61DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1610nm
MikroTik S-C61DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1610nm
expedícia 24-48 hod. (4 ks)
Kód: S00499
 
€38,09
(€31,74 bez DPH)
18 položiek celkom
MikroTik CWDM-MUX8A, CWDM MUX/DEMUX jednotka
€323,60 bez DPH
€388,32

CWDM MUX / DEMUX je pasívny prvok umožňujúci zlúčenie až ôsmich optických vlákien do jedného. Prednosťou riešenia je zníženie nákladov najmä pri inštaláciách optických trás na dlhšie vzdialenosti. Technické špecifikácie: Do jednotky je určené až 8...

Kód: S00508
MikroTik S+C61DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1610nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00507
MikroTik S+C59DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1590nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00506
MikroTik S+C57DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1570nm
€116,58 bez DPH
€139,90

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00505
MikroTik S+C55DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1550nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00504
MikroTik S+C53DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1530nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00503
MikroTik S+C51DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1510nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00502
MikroTik S+C49DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1490nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00501
MikroTik S+C47DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1470nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00500
MikroTik S-C61DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1610nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00499
MikroTik S-C59DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1590nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00498
MikroTik S-C57DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1570nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00497
MikroTik S-C55DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1550nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00496
MikroTik S-C53DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1530nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00495
MikroTik S-C51DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1510nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00494
MikroTik S-C49DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1490nm
€34,73 bez DPH
€41,68

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00493
MikroTik S-C47DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1470nm
€34,73 bez DPH
€41,68

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00492
MikroTik CWDM-CHASSIS-2, 1U chassis pre CWDM MUX/DEMUX jednotku
€50,51 bez DPH
€60,61
Kód: S00491
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.