HALNY

Najpredávanejšie

HALNY HL-2BV, GPON ONT SC/APC, 1x 2.5GLAN, 1x GLAN, 1x FXS
 
€76,03
(€63,36 bez DPH)
HALNY HL-4GXV, GPON ONT, AX1800, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS
 
€109,54
(€91,28 bez DPH)
HALNY HL-1GC, GPON ONT, 1x SC/APC, C+, 1x GLAN
 
€41,88
(€34,90 bez DPH)
HALNY HL-2GRV, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x RF CATV, 2x GLAN
 
€90,88
(€75,73 bez DPH)
HALNY HL-1GE2, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x GLAN
 
€32,65
(€27,21 bez DPH)
HALNY HL-4GQVS2, GPON ONT, AC2000, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS, 4x4 MU-MIMO
 
€100,57
(€83,81 bez DPH)
HALNY HL-4GMV2, GPON ONT, AC866, 1x SC/APC, 4x GLAN, 2x FXS
HALNY HL-4GMV2, GPON ONT, AC866, 1x SC/APC, 4x GLAN, 2x FXS
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: S03059
 
€78,56
(€65,47 bez DPH)
HALNY HL-4GMVR, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x RF CATV, 4x GLAN, Bridge/Router
 
€126,26
(€105,22 bez DPH)
HALNY HL-1GR, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x RF CATV, 1x GLAN, Bridge/Router
 
€75,72
(€63,10 bez DPH)
HALNY HL-4GQV, GPON ONT, AC2000, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS, 4x4 MU-MIMO
 
€110,06
(€91,72 bez DPH)
13 položiek celkom
HALNY HL-2BV, GPON ONT SC/APC, 1x 2.5GLAN, 1x GLAN, 1x FXS
€63,36 bez DPH
€76,03

HL-2BV je GPON ONT, ktorý funguje ako GPON Home Gateway Unit a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH.

Kód: S04571
HALNY HL-4GXV, GPON ONT, AX1800, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS
€91,28 bez DPH
€109,54

HL-4GXV je prémiový GPON ONT, ktorý funguje ako GPON WiFi6 router a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH. Produkty využívajú jedno vlákno na pripojenie jednotlivých domov a podnikov k sieti.

Kód: S04215
HALNY HL-1GC, GPON ONT, 1x SC/APC, C+, 1x GLAN
€34,90 bez DPH
€41,88

HL-1GC je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC C+ portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON

Kód: S04199
HALNY HL-2GRV, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x RF CATV, 2x GLAN
€75,73 bez DPH
€90,88

HALNy HL-2GRV poskytuje jeden port GPON (typ SC/APC), 2x GLAN, jeden port VoIP/FXS a port RF/CATV pre RF prekrytie. Všetky jednotky majú podporu Layer 3 (HGU / Router / NAT) a Layer 2.

Kód: S04068
HALNY HL-1GE2, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x GLAN
€27,21 bez DPH
€32,65

HL-1GE2 je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

Kód: S03707
HALNY HL-4GQVS2, GPON ONT, AC2000, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS, 4x4 MU-MIMO
€83,81 bez DPH
€100,57

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S03316
HALNY HL-4GMV2, GPON ONT, AC866, 1x SC/APC, 4x GLAN, 2x FXS
€65,47 bez DPH
€78,56

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S03059
HALNY HL-4GMVR, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x RF CATV, 4x GLAN, Bridge/Router
€105,22 bez DPH
€126,26

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S03026
HALNY HL-1GR, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x RF CATV, 1x GLAN, Bridge/Router
€63,10 bez DPH
€75,72

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-1G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S02979
HALNY HL-4GQV, GPON ONT, AC2000, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS, 4x4 MU-MIMO
€91,72 bez DPH
€110,06

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S02866
HALNY HL-4GQVS, GPON ONT, AC2000, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS, 4x4 MU-MIMO
€73,84 bez DPH
€88,61

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S02651
HALNY HL-1GE, GPON ONT, 1x SC/APC, B+, 1x GLAN
€28,33 bez DPH
€33,99

HL-1GE je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

Kód: S02421
HALNY HL-GSFP, GPON ONT SFP, SC/APC B+
HALNY HL-GSFP, GPON ONT SFP, SC/APC B+
expedícia 24-48 hod. (12 ks)
€59,87 bez DPH
€71,84

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. GPON STICK môže pracovať v rozšírenom rozsahu teplôt (-40 až 85 C), takže ho môžete...

Kód: S01409
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.