Technológie pre HEADEND

Najpredávanejšie

TELESTE LSFP-K SFP+ 10 G Optical SMF 1310 nm, 10 km (Luminato 4X4)
 
€132,45
(€110,38 bez DPH)
TELESTE LAC2FAN6 - 6 Fans for Luminato 4X4 chassis
 
€227,02
(€189,18 bez DPH)
TELESTE LAC2FAN2 - 2 Fans for Luminato 4X4 chassis
 
€105,24
(€87,70 bez DPH)
TELESTE LSFP-A Electrical CAT5 (100m) 10/100/1000Base-TX SFP module, RJ-45 connector
 
€162,66
(€135,55 bez DPH)
TELESTE LACCFAN44 FANs for LCH-A and LCH-D, 4 FANs
 
€97,98
(€81,65 bez DPH)
14 položiek celkom
TELESTE LSFP-K SFP+ 10 G Optical SMF 1310 nm, 10 km (Luminato 4X4)
€110,38 bez DPH
€132,45

TELESTE LSFP-K SFP+ 10 G Optical SMF 1310 nm, 10 km (Luminato 4X4)

Kód: S02219
TELESTE LAC2FAN6 - 6 Fans for Luminato 4X4 chassis
€189,18 bez DPH
€227,02

TELESTE LAC2FAN6 - 6 Fans for Luminato 4X4 chassis

Kód: S02218
TELESTE LAC2FAN2 - 2 Fans for Luminato 4X4 chassis
€87,70 bez DPH
€105,24

TELESTE LAC2FAN2 - 2 Fans for Luminato 4X4 chassis

Kód: S02217
TELESTE LSFP-F Optical SMF 1550nm (70km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector
€573,58 bez DPH
€688,30

LACCA, Backup Power Supply DC cable, 2 meters, used for 24VDC and Alarm connection, 1+1 Backup

Kód: S00225
TELESTE LSFP-E Optical SMF 1310nm (30km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector
€573,58 bez DPH
€688,30

LACCA, Backup Power Supply DC cable, 2 meters, used for 24VDC and Alarm connection, 1+1 Backup

Kód: S00224
TELESTE LSFP-D Optical SMF 1310nm (10km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector
€277,40 bez DPH
€332,88

LACCA, Backup Power Supply DC cable, 2 meters, used for 24VDC and Alarm connection, 1+1 Backup

Kód: S00223
TELESTE LSFP-C Optical MMF 1310nm (2km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector
€417,55 bez DPH
€501,06

LACCA, Backup Power Supply DC cable, 2 meters, used for 24VDC and Alarm connection, 1+1 Backup

Kód: S00222
TELESTE LSFP-B Optical MMF 850nm (550m) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector
€180,24 bez DPH
€216,29

LACCA, Backup Power Supply DC cable, 2 meters, used for 24VDC and Alarm connection, 1+1 Backup

Kód: S00221
TELESTE LSFP-A Electrical CAT5 (100m) 10/100/1000Base-TX SFP module, RJ-45 connector
€135,55 bez DPH
€162,66

LACCA, Backup Power Supply DC cable, 2 meters, used for 24VDC and Alarm connection, 1+1 Backup

Kód: S00220
TELESTE LACCFAN44 FANs for LCH-A and LCH-D, 4 FANs
€81,65 bez DPH
€97,98

TELESTE LACCFAN44 FANs for LCH-A and LCH-D, 4 FANs

Kód: S00219
TELESTE LACCFAN22 FANs for LCH-C, 2 FANs
€47,22 bez DPH
€56,66

TELESTE LACCFAN22 FANs for LCH-C, 2 FANs

Kód: S00218
TELESTE LACCB Luminato 1+1 backup cable 0,3 m, used for heartbeat signaling between chassis
€32,93 bez DPH
€39,51

LACCA, Backup Power Supply DC cable, 2 meters, used for 24VDC and Alarm connection, 1+1 Backup

Kód: S00217
TELESTE LACCA, Backup Power Supply DC cable, 2 meters, used for 24VDC and Alarm connection, 1+1 Backup
€22,73 bez DPH
€27,27

LACCA, Backup Power Supply DC cable, 2 meters, used for 24VDC and Alarm connection, 1+1 Backup

Kód: SLU1-0008
TELESTE LCP-A Cover plate, must be installed to empty module slots
€50,27 bez DPH
€60,32

LCP-A, LCP-A-X-X-XXX, Cover plate, must be installed to empty module slots

Kód: SLU1-0005
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.