Optické moduly

Najpredávanejšie

75666 optec sfp modul 1 25gbps rj45 100m 10 100 1000base t
 
€28,39
(€23,66 bez DPH)
MikroTik QSFP28 modul XQ+31LC10D, 100G, 10km obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik QSFP28 modul XQ+31LC10D, 100G, 10km
na objednávku
Kód: 517000481
 
€332,42
(€277,02 bez DPH)
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack obrázok | Wifi shop wellnet.sk
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 5260719061
 
€100,74
(€83,95 bez DPH)
MikroTik XQ+31LC02D, QSFP28 modul obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik XQ+31LC02D, QSFP28 modul
expedícia 24-48 hod. (6 ks)
Kód: 5170004696
 
€222,72
(€185,60 bez DPH)
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€138
(€115 bez DPH)
MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km) obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 517000475
 
€88,32
(€73,60 bez DPH)
MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km) obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 517000474
 
€38,64
(€32,20 bez DPH)
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 517000464
 
€55,20
(€46 bez DPH)
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 517000462
 
€17,28
(€14,40 bez DPH)
MikroTik XQ+85MP01D, 100Gbps, QSFP28, SM, 100m obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik XQ+85MP01D, 100Gbps, QSFP28, SM, 100m
expedícia 24-48 hod. (19 ks)
Kód: 51700046991
 
€85,56
(€71,30 bez DPH)
25 položiek celkom
75666 optec sfp modul 1 25gbps rj45 100m 10 100 1000base t
€23,66 bez DPH
€28,39

1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100m, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310.

Kód: S1-2711
MikroTik QSFP28 modul XQ+31LC10D, 100G, 10km obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€277,02 bez DPH
€332,42

MikroTik QSFP28 modul XQ+31LC10D, 100G, 10km

Kód: 517000481
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€83,95 bez DPH
€100,74

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack

Kód: 5260719061
MikroTik XQ+31LC02D, QSFP28 modul obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik XQ+31LC02D, QSFP28 modul
expedícia 24-48 hod. (6 ks)
€185,60 bez DPH
€222,72

MikroTik XQ+31LC02D, QSFP28 modul

Kód: 5170004696
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€115 bez DPH
€138

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm

Kód: 517000480
MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km) obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€73,60 bez DPH
€88,32

MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)

Kód: 517000475
MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km) obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€32,20 bez DPH
€38,64

MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)

Kód: 517000474
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€46 bez DPH
€55,20

MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit

Kód: 517000464
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
€14,40 bez DPH
€17,28

MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Kód: 517000462
MikroTik XQ+85MP01D, 100Gbps, QSFP28, SM, 100m obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€71,30 bez DPH
€85,56

MikroTik XQ+85MP01D, 100Gbps, QSFP28, SM, 100m

Kód: 51700046991
MikRotik XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, pár modulů obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€282,90 bez DPH
€339,48

MikRotik XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, pár modulů

Kód: 51700046992
Mikrotik QSFP+ direct attach cable 1m
Mikrotik QSFP+ direct attach cable 1m
expedícia 24-48 hod. (1 ks)
€23,94 bez DPH
€28,73
Kód: 12715
Ubiquiti UF-RJ45-10G, SFP modul RJ45, 1G/10G, 100m/30m
€61,43 bez DPH
€73,71

UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP + metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G / 10Gbps. Dosah modulu je pri rýchlosti 1Gbps 100m, pri 10Gbps je to len 30m. Modul je primárne určený pre UNIFI switche, kde nie je...

Kód: S00764
MikroTik S+C61DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1610nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00507
MikroTik S+C59DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1590nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00506
MikroTik S+C57DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1570nm
€116,58 bez DPH
€139,90

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00505
MikroTik S+C55DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1550nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00504
MikroTik S+C53DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1530nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00503
MikroTik S+C51DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1510nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00502
MikroTik S+C49DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1490nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00501
MikroTik S+C47DLC10D, SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1470nm
€115,68 bez DPH
€138,82

SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00500
MikroTik S-C55DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1550nm
€31,74 bez DPH
€38,09

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00496
MikroTik S-C49DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1490nm
€34,73 bez DPH
€41,68

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00493
MikroTik S-C47DLC40D, SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1470nm
€34,73 bez DPH
€41,68

SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

Kód: S00492
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.