Rozšírenia

Najpredávanejšie

MIKROTIK R11e-5HacD 802.11ac miniPCI-e adaptér obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MIKROTIK R11e-5HacD 802.11ac miniPCI-e adaptér
na dopyt, zvyč. od 3 dní
Kód: 517000548
 
€46,40
(€38,67 bez DPH)
MikroTik S-31DLC20D,SFP LX-LC (SM) 1310nm, 20km, DDM
MikroTik S-31DLC20D,SFP LX-LC (SM) 1310nm, 20km, DDM
na dopyt, zvyč. do 3 dní
Kód: SMK000110
 
€22,44
(€18,70 bez DPH)
MikroTik XQ+CM0000-XS+, Adaptér z QSFP28(100G) na SFP28(25G)
MikroTik XQ+CM0000-XS+, Adaptér z QSFP28(100G) na SFP28(25G)
expedícia 24-48 hod. (19 ks)
Kód: S05620
 
€61,59
(€51,33 bez DPH)
MikroTik FTC11XG, 10G Opticko Metalický Konvertor
MikroTik FTC11XG, 10G Opticko Metalický Konvertor
expedícia 24-48 hod. (10 ks)
Kód: S05618
 
€133,36
(€111,13 bez DPH)
MikroTik PW48V-12V85W, Modulárny napájací zdroj -48V, pre CCR s výstupom 12V/7A
 
€47,72
(€39,77 bez DPH)
MikroTik UP1302C-12, Modulárny napájací zdroj 12V, 10.8A, pre CCR1036 (r2)
 
€56,17
(€46,81 bez DPH)
MikroTik S+AO0005, AOC kábel SFP/SFP+, 5m
MikroTik S+AO0005, AOC kábel SFP/SFP+, 5m
expedícia 24-48 hod. (3 ks)
Kód: S01031
 
€47,60
(€39,67 bez DPH)
MikroTik S-4554LC80D 1.25G SFP 1x LC (SM), 1490nm/1550nm 80km, pár
 
€84,98
(€70,82 bez DPH)
MikroTik S-55DLC80D, 1.25G SFP (SM) 1550nm 80km, dual, 2x LC
 
€34,65
(€28,88 bez DPH)
MikroTik R11e-LTE, 2G/3G/4G/LTE miniPCi-e karta, 2x UFL konektor
MikroTik R11e-LTE, 2G/3G/4G/LTE miniPCi-e karta, 2x UFL konektor
expedícia 24-48 hod. (4 ks)
Kód: SMK000190
 
€80,63
(€67,19 bez DPH)
45 položiek celkom
MIKROTIK R11e-5HacD 802.11ac miniPCI-e adaptér obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€38,67 bez DPH
€46,40

MIKROTIK R11e-5HacD 802.11ac miniPCI-e adaptér

Kód: 517000548
MikroTik S-31DLC20D,SFP LX-LC (SM) 1310nm, 20km, DDM
€18,70 bez DPH
€22,44

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

Kód: SMK000110
MikroTik XQ+CM0000-XS+, Adaptér z QSFP28(100G) na SFP28(25G)
€51,33 bez DPH
€61,59

Perfektné nákladovo a energeticky efektívne riešenie pre rozšírenie vašich CRS504, CRS518, CRS510 alebo iných zariadení so 100G (QSFP28) alebo 40G (QSFP+) portami. Adaptér od MikroTiku umožňuje použitie modulov s nižšími rýchlosťami v rýchlejších...

Kód: S05620
MikroTik FTC11XG, 10G Opticko Metalický Konvertor
€111,13 bez DPH
€133,36

Opticko metalický konvertor s 10 Gbps portami, implementovaným switch chipom, SwOS Lite manažmentom (s podporou VLAN, LAG, IGMP, SNMP, ACL, traffick shaping...) a vonkajším prevedením so stupňom krytia IP55.

Kód: S05618
MikroTik PW48V-12V85W, Modulárny napájací zdroj -48V, pre CCR s výstupom 12V/7A
€39,77 bez DPH
€47,72

±48 V DC zdroj s výstupom 12V/8A, pre použitie s novou revíziou "r2" Cloud Core routera.

Kód: S03432
MikroTik UP1302C-12, Modulárny napájací zdroj 12V, 10.8A, pre CCR1036 (r2)
€46,81 bez DPH
€56,17

MikroTik UP1302C-12 je náhradný interný napájací zdroj, ktorý je špeciálne navrhnutý len pre niektoré MikroTik zariadenia. Celkový výkon zdroja je 130W pri napätí 12V a maximálnym prúdom 10,8A.

Kód: S02160
MikroTik S+AO0005, AOC kábel SFP/SFP+, 5m
MikroTik S+AO0005, AOC kábel SFP/SFP+, 5m
expedícia 24-48 hod. (3 ks)
€39,67 bez DPH
€47,60

Priamy 5m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

Kód: S01031
MikroTik S-4554LC80D 1.25G SFP 1x LC (SM), 1490nm/1550nm 80km, pár
€70,82 bez DPH
€84,98

S-4554LC80D je predávané v páre , single mode WDM modulov s Gigabitovou rýchlosťou, jedným LC konektorom na každej strane a to na vzdialenosť až 80km. Vlnové dĺžky modulov sú 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm ....

Kód: S00864
MikroTik S-55DLC80D, 1.25G SFP (SM) 1550nm 80km, dual, 2x LC
€28,88 bez DPH
€34,65

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou dĺžkou 1550nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 80km . Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od MIKROTIK a tiež so zariadeniami iných výrobcov " cisco...

Kód: S00863
MikroTik R11e-LTE, 2G/3G/4G/LTE miniPCi-e karta, 2x UFL konektor
€67,19 bez DPH
€80,63

R11e-LTE je LTE kartička určená do miniPCI-express slotu a je osadená dvomi UFL konektormi pre pripojenie externých antén. Kartička je spätne kompatibilná s 2G a 3G sieťami, tj. podporované pásma nižšie.

Kód: SMK000190
MikroTik PW48V-12V150W, Modulárny napájací zdroj -48V, pre CCR1072-1G-8S+
€79,73 bez DPH
€95,68

PW48V-12V150W je náhradný Hot Swap zdroj/menič napätia pre MikroTik CCR1072-1G-8S+. Celkový výstupný výkon zdroja je 150W so vstupným napätím -48V. Zdroj je špeciálne určený na telekomunikačné účely.

Kód: SMK000189
MikroTik S+RJ10, SFP RJ45, 10/100/1000Mbps, 2.5G/5G/10G
€51,02 bez DPH
€61,22

S+RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou 10 gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

Kód: SMK000164
MikroTik S+85DLC03D,SFP+ SR-LC (MM) 850nm
€45,40 bez DPH
€54,48

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvoma LC konektormi, 850nm vlnovou dĺžkou s možnosťou pripojenia až na vzdialenosť 300m.

Kód: SMK000112
MikroTik S-85DLC05D, SFP SX-LC (MM) 850nm, DDM
€14,05 bez DPH
€16,86

S-85DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorom, pre 550m dlhé Multi mod spoje.

Kód: SMK000109
MikroTik S-RJ01, SFP 10/100/1000M metalický modul RJ-45, 100m, 1.25Gbps
€23,27 bez DPH
€27,92

S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

Kód: SMK000108
MikroTik FTC, Opticko Metalický Konvertor
MikroTik FTC, Opticko Metalický Konvertor
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
€30,98 bez DPH
€37,17

Vďaka SFP slotu môže pracovať s multimode aj single mode miniGBIC modulmi.

Kód: SMK000107
MikroTik R11e-2HnD, 2.4GHz miniPCi-e karta, 2x UFL konektor
€29,18 bez DPH
€35,02

R11e-2HnD 2.4GHz 802.11b/g/n high power miniPCI-e card uFl connectors

Kód: SMK000102
MikroTik R11e-5HacD, 802.11ac/a/n, miniPCI-e, 2x MMCX
€39,77 bez DPH
€47,72

R11e-5HacD je nová 802.11ac karta pre miniPCI-Express zbernicu, ideálny pre všetky RouterBOARD s miniPCIe slotom, ako napr .: RB953, RB912, RB922, RB800, alebo x86 zariadenie s RouterOS....

Kód: SMK000066
Modulární napáj. zdroj 48V pro CCR, výstup 12V, 8A obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€38,55 bez DPH
€46,26

Modulární napáj. zdroj 48V pro CCR, výstup 12V, 8A

Kód: 52607346234
Mikrotik R11e-2HnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€27,54 bez DPH
€33,05

Mikrotik R11e-2HnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n

Kód: 517000555
Mikrotik R11e-LR2, LoRa miniPCI-e karta, 2,4 GHz obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€52,84 bez DPH
€63,41

Mikrotik R11e-LR2, LoRa miniPCI-e karta, 2,4 GHz

Kód: 517000556
MikroTik R11e-LoRa8,miniPCI-e karta,863-870 MHz obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€68,25 bez DPH
€81,90

MikroTik R11e-LoRa8,miniPCI-e karta,863-870 MHz

Kód: 5170005464
Mikrotik R11e-2HPnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€27,54 bez DPH
€33,05

Mikrotik R11e-2HPnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n

Kód: 517000550
Mikrotik R11e-5HnD miniPCI-e karta 802.11a/n obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€27,54 bez DPH
€33,05

Mikrotik R11e-5HnD miniPCI-e karta 802.11a/n

Kód: 517000545
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.