FC

Najpredávanejšie

Optický Pigtail FC/PC, SM, G.652D, 1m, 0.9mm
Optický Pigtail FC/PC, SM, G.652D, 1m, 0.9mm
expedícia 24-48 hod. (8 ks)
Kód: S1-1213
 
€1,34
(€1,12 bez DPH)
1 položiek celkom
Optický Pigtail FC/PC, SM, G.652D, 1m, 0.9mm
€1,12 bez DPH
€1,34

Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno. Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm môže byť tesná, alebo voľná...

Kód: S1-1213
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.