HUAWEI

48 položiek celkom
HUAWEI HG8310M, GPON ONT, 1x SC/PC, 1x GLAN
HUAWEI HG8310M, GPON ONT, 1x SC/PC, 1x GLAN
expedícia 24-48 hod. (5 ks)
€16,83 bez DPH
€20,19

Huawei EchoLife HG8310M ONT terminál je určený pre použitie v FTTH sieti.

Kód: S1-3625
Huawei OptiXstar EG8040H6, GPON ONT (SC/APC)
€39,43 bez DPH
€47,31

Huawei EG8040H6 z oficiálnej distribúcie je klientsky terminál ONT určený pre siete GPON. Je vybavený optickým konektorom SC/APC, 4x GLAN (10/100/1000 Mb/s).

Kód: S05734
Huawei OptiXstar EG8145X6-10, GPON ONT (SC/APC)
€70,25 bez DPH
€84,30

Huawei EG8145X6 je klientsky terminál ONT určený pre siete GPON. Je vybavený optickým konektorom SC/APC, 4x GLAN (10/100/1000 Mbps) a 1 telefónnym portom RJ11. Ďalšou výhodou je port USB 2.0, ktorý umožňuje napríklad vytvorenie SAMBA servera.

Kód: S05643
Huawei AP361, eKitEngine, stropné AP, AX1800
€82,39 bez DPH
€98,87

Huawei • AP361 • WiFi 6 (802.11ax) Dual (2x2 MIMO 2,4/5GHz) Access Point

Kód: S05581
Huawei OptiXstar EG8010Hv6-10 (SC/APC) ONT
Huawei OptiXstar EG8010Hv6-10 (SC/APC) ONT
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
€32,18 bez DPH
€38,62

Huawei OptiXstar EG8010Hv6-10 je premosťovací typ ONT používaný v riešení pre celooptický prístup Huawei.

Kód: S05462
Huawei AC650-256AP, Wireless Access Controller (10x GLAN, 2x SFP+, AC/DC)
€922,88 bez DPH
€1 107,46

Huawei • AC650-256AP • Wireless Access Controller (10x GB ETH, 2x 10GB SFP)

Kód: S05246
Huawei AC650-128AP, Wireless Access Controller (10x GLAN, 2x SFP+, AC/DC)
€656,38 bez DPH
€787,66

Huawei • AC650-128AP • Wireless Access Controller (10x GB ETH, 2x 10GB SFP)

Kód: S05245
Huawei AP263, eKitEngine, Wall AP, Wifi6, 2x2 MIMO
€132,60 bez DPH
€159,12

Huawei • AP263 • WiFi 6 (802.11ax) Dual (2x2 MIMO 2,4/5GHz) Desktop Access Point

Kód: S05244
Huawei AP362, eKitEngine, stropné AP, AX3000
€122,20 bez DPH
€146,64

Huawei • AP362 • WiFi 6 (802.11ax) Dual (2x2 MIMO 2,4/5GHz) Access Point

Kód: S05243
Huawei C+, SFP, GPON 2.5/1.25Gbps, SC, TX 1490nm
€25,72 bez DPH
€30,86

PON SFP Transceiver pre priame pripojenie na pasívne singlemode optické linky. S týmto vysielačom a prijímačom SFP je možné pripojenie z optických vlákien bez samostatného modemu poskytovateľa a používa sa tu v prístupových sieťach FTTx.

Kód: S00434
Notebook Huawei MateBook D 16 (BB) [renovovaný produkt]
Refurbished
€739 –2 %
€603,51 bez DPH
€724,21

i5-1245U | 16GB LPDDR4 Onboard | 512GB (M.2) SSD | NO ODD | 16" | 1920 x 1200 | NumPad | Webcam | Intel UHD | Windows 11 Pro | HDMI | Gold | IPS | Mystic Silver | DDR4 | 16GB

Kód: 15219175F
75939 huawei ma5608t gpon olt 1x gpfd 8x 8x gpon sfp c 2x mpwd ac dc power 1x mcud 4x 1ge 1x mcud1 2x 1ge 2x 10g sfp
€3 959,43 bez DPH
€4 751,32

HUAWEI MA5608T GPON OLT, 1x GPFD (8x), 8x GPON SFP C+, 2x MPWD (AC/DC power), 1x MCUD (4x 1GE), 1x MCUD1 (2x 1GE, 2x 10G SFP+)

Kód: S1-3985
Huawei kabel microUSB CP70 1m White obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€5,50 bez DPH
€6,60

Huawei kabel microUSB CP70 1m White

Kód: 95HWN127
Huawei kabel USB-C AP71 White obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€8,87 bez DPH
€10,64

Huawei kabel USB-C AP71 White

Kód: 95HWN125
Huawei USB adaptér Type C, AP52 obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€4,58 bez DPH
€5,49

Huawei USB adaptér Type C, AP52

Kód: 95HWN113
Huawei kabel AP51/CP51 USB-C obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€6,87 bez DPH
€8,24

Huawei kabel AP51/CP51 USB-C

Kód: 95HWN114
Brovi USB LTE modem E3372-325 obrázok | Wifi shop wellnet.sk
Brovi USB LTE modem E3372-325
expedícia 24-48 hod. (20 ks)
€47,73 bez DPH
€57,27

Brovi USB LTE modem E3372-325

Kód: 95HWNT4
HUAWEI Wifi Mesh 3 (two package) White obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€148,38 bez DPH
€178,05

HUAWEI Wifi Mesh 3 (two package) White

Kód: 95HWNT83
HUAWEI EG8145X6 (SC/APC), GPON ONT, 4x GLAN, 2x USB
€74,38 bez DPH
€89,25

Huawei EG8145X6 je klientsky terminál ONT určený pre siete GPON. Je vybavený optickým konektorom SC/APC, 4x GLAN (10/100/1000 Mbps) a 1 telefónnym portom RJ11. Ďalšou výhodou je port USB 2.0, ktorý umožňuje napríklad vytvorenie SAMBA servera.

Kód: S04634
Huawei LUNA 2000 Batériový modul 5kWh
€2 962,92 bez DPH
€3 555,50

Spoločnosť Huawei predstavuje jeden z najočakávanejších produktov pre fotovoltický trh. Nová modulárna líthiová batéria Huawei LUNA 2000-5/10/15-S0.

Kód: S04537
Huawei LUNA 2000 Power control modul 5kW
€1 162,28 bez DPH
€1 394,74

Spoločnosť Huawei predstavuje jeden z najočakávanejších produktov pre fotovoltický trh. Nová modulárna líthiová batéria Huawei LUNA 2000-5/10/15-S0.

Kód: S04536
Huawei SUN 2000-10KTL-M1, Trojfázový menič napätia 10000 W
€2 115,54 bez DPH
€2 538,65

Trojfázový menič s výstupným výkonom 10000W, dvoma MPPT a optimalizovaným AC konektorom pre rýchle pripojenie. Tento menič je symetrický.

Kód: S04470
Huawei SUN 2000-8KTL-M1, Trojfázový menič napätia 8000 W
€1 877,40 bez DPH
€2 252,88

Trojfázový menič s výstupným výkonom 8000 W, dvoma MPPT a optimalizovaným AC konektorom pre rýchle pripojenie. Tento menič je symetrický.

Kód: S04469
Huawei SUN 2000-6KTL-M1, Trojfázový menič napätia 6000 W
€1 585,08 bez DPH
€1 902,10

Trojfázový menič s výstupným výkonom 6000 W, dvoma MPPT a optimalizovaným AC konektorom pre rýchle pripojenie. Tento menič je symetrický.

Kód: S04467
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 48 položiek celkom

Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.