Huawei MateBook D 15 Mystic Silver (16GB)
Kód: 15235627F


Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i5-1135G7 2.40 GHz [Max. Turbo Frequency 4.20 Ghz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR4 Onboard SSD: 512GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 15,6" (39,6 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Webcam: Webcam Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x USB 2.0 Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x USB Type-C Konektory externé: 1 x USB 3.2 Gen 1 Display Technology: IPS Rad procesora: Intel Core i5 Farba: Mystic Silver Generácia procesorov: 11. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2021 Rozmery: 229 mm x 357 mm x 17 mm Hmotnosť: 1.56 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Windows 11 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.56 kg |
| Grafická karta: | Intel Iris Xe |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR4 Onboard |
| Procesor: | i5-1135G7 |
| Rad procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| SSD: | 512GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6" (39,6 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Kód: | 15235627F |
| Konektory externé: | USB 2.0 1x, HDMI 1x, Jack 1x, USB Type-C 1x, USB 3.2 Gen 1 1x |
| Trieda: | Silver |
| Display Technology: | IPS |
| Farba: | Mystic Silver |
| Generácia procesorov: | 11. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Vek produktu: | 2021 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Huawei Technologies Co. Ltd., je čínska nadnárodná telekomunikačná, hardvérová a softvérová spoločnosť, dodávateľ informačných a komunikačných riešení, so sídlom v Šen-čene. Podľa obratu bol roku 2010 najväčšou čínskou a druhou najväčšou svetovou spoločnosťou (za spoločnosťou Ericsson) vyrábajúcou telekomunikačné zariadenia, a v roku 2012 sa stal jednotkou. Počas roku 2014 sa dostal z piateho na tretie miesto v predaji smartfónov (predal ich 75 miliónov). V roku 2015 predal cez 100 miliónov chytrých telefónov, čím sa stal jednotkou v Číne a celosvetovo sa radí v roku 2018 za juhokórejským koncernom Samsung na druhú pozíciu.
Spoločnosť Huawei je popredným celosvetovým poskytovateľom infraštruktúry informačných a komunikačných technológií (IKT), ako aj inteligentných zariadení. Spolu s integrovanými riešeniami v štyroch kľúčových oblastiach – telekomunikačných sieťach, IT, inteligentných zariadeniach a cloudových službách – sme pevne odhodlaní priniesť kúsok digitálnej technológie do života každého človeka, domácnosti či organizácie, a vytvoriť tak prepojený inteligentný svet.
Huawei je čisto zamestnancami vlastnená spoločnosť . Zakladateľ Ren Zhengfei vlastní 1.42 percenta a zvyšok akcií - 98.56 percent - vlastní jeho 60 000+ zamestnancov. Zamestnanecké akcie Huawei môžu vlastniť iba čínski zamestnanci. Zamestnanecké akcie sú prideľované ako súčasť zamestnaneckých bonusov.
Zakladateľom spoločnosti Huawei v roku 1987 a dlhoročným generálnym riaditeľom bol Žen Čeng-fej . Od začiatku ide o spoločnosť sčasti vlastnenú jej zamestnancami. Medzi jej základné aktivity patrí návrh, výroba a výstavba telekomunikačných sietí; poskytovanie služieb, produktov a riešení pre podnikových zákazníkov; výroba komunikačných zariadení pre spotrebiteľov, obzvlášť mobilných telefónov (novšie tzv. chytrých telefónov , smartfónov ).
