HP EliteDisplay E243d Docking Monitor
Kód: 1441967F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 23,8" Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Webcam: Webcam Jas: 250 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 5 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x VGA (d-sub) Typ pripojenia: 1 x DisplayPort Typ pripojenia: 1 x HDMI Konektory: 4 x USB 3.0 Konektory: 1 x LAN (RJ-45) Konektory: 1 x USB Type-C Konektory: 1 x USB-B VESA prichytenie: 100×100 Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:9 Počet farieb: 16.7 milión farieb Rozstup bodov: 0.274 mm Display Technology: IPS Obnovovacia frekvencia: 60 Hz Rozmery: 205 mm x 539 mm x 463 mm Hmotnosť: 6.2 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Monitor |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 6.2 kg |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ pripojenia: | VGA (d-sub), DP, HDMI |
| Uhlopriečka displeja: | 23,8" |
| Webcam: | Webcam |
| Kód: | 1441967F |
| Odozva: | 5 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Konektory: | USB 3.0 4x, LAN (RJ-45) 1x, USB Type-C 1x, USB-B 1x |
| VESA prichytenie: | 100×100 |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Pivot (otočenie o 90°): | Áno |
| Počet farieb: | 16.7 milión farieb |
| Rozstup bodov: | 0.274 mm |
| Trieda: | Silver |
| Display Technology: | IPS |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
