OPTEC

17 položiek celkom
82740 optec xfp modul 10gbps 20km dual tx1310 lc sm ddm
€54,75 bez DPH
€65,70

OPTEC Optický SFP modul 1,25Gbps, WDM, TX1550/RX1310 (LC/20km,SM)

Kód: S01040
78135 optec sfp modul 155mbps 20km wdm tx1550 rx1310 sc sm ddm
€14,35 bez DPH
€17,22

155 Mbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

Kód: S1-3708
78138 optec sfp modul 155mbps 20km wdm tx1310 rx1550 sc sm ddm
€1,55 bez DPH
€1,86

155 Mbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

Kód: S1-3709
78141 optec sfp modul 155mbps 20km tx1310nm dual lc sm
€20,48 bez DPH
€24,58

155 Mbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310.

Kód: S1-3710
75666 optec sfp modul 1 25gbps rj45 100m 10 100 1000base t
€23,66 bez DPH
€28,39

1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100m, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310.

Kód: S1-2711
81501 optec sfp modul 1 25gbps 3km wdm tx1550 rx1310 sc sm ddm
€14,51 bez DPH
€17,41

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

Kód: S00272
77757 optec sfp modul 1 25gbps 3km wdm tx1550 rx1310 lc sm ddm
€11,63 bez DPH
€13,95

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

Kód: S1-3719
77631 optec sfp modul 1 25gbps 3km wdm tx1550 rx1310 lc sm
€15,98 bez DPH
€19,17

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

Kód: S1-2815
81498 optec sfp modul 1 25gbps 3km wdm tx1310 rx1550 sc sm ddm
€12,68 bez DPH
€15,21

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

Kód: S00271
75783 optec sfp modul 1 25gbps 3km wdm tx1310 rx1550 lc sm ddm
€11,63 bez DPH
€13,95

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

Kód: S1-3718
77628 optec sfp modul 1 25gbps 3km wdm tx1310 rx1550 lc sm
€15,43 bez DPH
€18,51

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

Kód: S1-2814
76329 optec sfp modul 1 25gbps 20km wdm tx1550 rx1310 lc sm ddm
€19,75 bez DPH
€23,70

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

Kód: S1-0373
77748 optec sfp modul 1 25gbps 20km wdm tx1550 rx1310 lc sm
€25,53 bez DPH
€30,64

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

Kód: S1-2922
76821 optec sfp modul 1 25gbps 20km wdm tx1310 rx1550 lc sm ddm
€15,25 bez DPH
€18,30

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

Kód: S1-0930
76158 optec sfp modul 1 25gbps 20km wdm tx1310 rx1550 lc sm
€15,96 bez DPH
€19,15

1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

Kód: S1-1717
75669 optec sfp modul 1 25gbps 20km tx1310nm dual lc sm ddm
€11,43 bez DPH
€13,71

1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310

Kód: S1-2712
OPTEC QSFP28 DAC prepojovací kábel, SM, 100G, 3m
€70,50 bez DPH
€84,60

Nové DAC káble od EXTRALINK podporujúci QSFP+ (40G)! Jedná sa o vysoko nákladovo efektívny spôsob pripojenia dvoch zariadení QSFP+

Kód: S04898

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.