HALNy

20 položiek celkom
€98,83 bez DPH
€118,60

ONT môže poskytnúť super rýchle WiFi6 až 3000 Mbps pre 5 GHz a 2,4 GHz. Produkty využívajú jedno vlákno na pripojenie jednotlivých domov a podnikov k sieti pre širokopásmové služby až do gigabitových rýchlostí.

Kód: S05559
€112,63 bez DPH
€135,16

HLX-TGV je XGS-PON ONT, ktorá funguje ako XGS-PON Home Gateway Unit a je navrhnutá tak, aby poskytovala cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH. Produkty využívajú jedno vlákno na pripojenie jednotlivých domov a podnikov k sieti

Kód: S05492
HALNY HL-1B, GPON ONT 1x SC/APC B+, 1x 2.5GLAN
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
€35,72 bez DPH
€42,86

HL-1B je GPON ONT s 1x 2.5GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

Kód: S05491
HALNY HL-2BV, GPON ONT SC/APC, 1x 2.5GLAN, 1x GLAN, 1x FXS
€47,40 bez DPH
€56,88

HL-2BV je GPON ONT, ktorý funguje ako GPON Home Gateway Unit a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH.

Kód: S04571
HALNY HLE-3GX-F, WiFi6 router, AX1800
HALNY HLE-3GX-F, WiFi6 router, AX1800
expedícia 24-48 hod. (7 ks)
€50,08 bez DPH
€60,09

WiFi router HALNY HLE-3GX-F AX1800 pre vás vytvorí stabilné bezdrôtové pripojenie k internetu bez kompromisov. Oproti bežným routerom je tento model rýchlejší a stabilnejší. Štandard 802.11ax wave2 umožňuje routeru pracovať v dvoch rôznych pásmach

Kód: S04285
HALNY HLE-3GXV-F, WiFi router, VoIP, AX1800
€63,33 bez DPH
€76

WiFi router HALNY HLE-3GXV-F VoIP AX1800 pre vás vytvorí stabilné bezdrôtové pripojenie k internetu bez kompromisov. Oproti bežným routerom je tento model rýchlejší a stabilnejší. Štandard 802.11ax wave2 umožňuje routeru pracovať v dvoch rôznych...

Kód: S04284
HALNY HL-4GXV-F, GPON ONT, AX1800, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS
€79,68 bez DPH
€95,61

HL-4GXV je prémiový GPON ONT, ktorý funguje ako GPON WiFi6 router a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH. Produkty využívajú jedno vlákno na pripojenie jednotlivých domov a podnikov k sieti.

Kód: S04215
HALNY HL-1GC, GPON ONT, 1x SC/APC, C+, 1x GLAN
€34,90 bez DPH
€41,88

HL-1GC je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC C+ portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON

Kód: S04199
HALNY HLE-4GMV, WiFi router, AX1800
HALNY HLE-4GMV, WiFi router, AX1800
na dopyt, zvyč. od 3 dní
€45,92 bez DPH
€55,10

HLE-4GMV je domáci WiFi6 router. Produkty využívajú gigabit ethernet WAN (10/100/1000) na pripojenie jednotlivých domácností a firiem k sieti pre širokopásmové služby až do gigabitových rýchlostí.

Kód: S04196
HALNY HL-2GRV, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x RF CATV, 2x GLAN
€75,73 bez DPH
€90,88

HALNy HL-2GRV poskytuje jeden port GPON (typ SC/APC), 2x GLAN, jeden port VoIP/FXS a port RF/CATV pre RF prekrytie. Všetky jednotky majú podporu Layer 3 (HGU / Router / NAT) a Layer 2.

Kód: S04068
HALNY HL-1GE2, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x GLAN
€27,21 bez DPH
€32,65

HL-1GE2 je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

Kód: S03707
HALNY HL-4GQVS2, GPON ONT, AC2000, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS, 4x4 MU-MIMO
€83,81 bez DPH
€100,57

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S03316
HALNY HL-4GMV2, GPON ONT, AC866, 1x SC/APC, 4x GLAN, 2x FXS
€67,89 bez DPH
€81,47

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S03059
HALNY HL-4GMVR, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x RF CATV, 4x GLAN, Bridge/Router
€109,66 bez DPH
€131,59

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S03026
HALNY HL-1GR, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x RF CATV, 1x GLAN, Bridge/Router
€52,02 bez DPH
€62,42

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-1G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S02979
HALNY HLE-3GM, WiFi router, AC1200
HALNY HLE-3GM, WiFi router, AC1200
na dopyt, zvyč. do 3 dní
€45,77 bez DPH
€54,92

WiFi router HALNY HLE-3GM AC1200 pre vás vytvorí stabilné bezdrôtové pripojenie k internetu bez kompromisov. Oproti bežným routerom je tento model rýchlejší a stabilnejší. Štandard 802.11ac wave2 umožňuje routeru pracovať v dvoch rôznych pásmach...

Kód: S02923
HALNY HL-4GQV, GPON ONT, AC2000, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS, 4x4 MU-MIMO
€91,72 bez DPH
€110,06

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S02866
HALNY HL-4GQVS, GPON ONT, AC2000, 1x SC/APC, 4x GLAN, 1x FXS, 4x4 MU-MIMO
€72,75 bez DPH
€87,30

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

Kód: S02651
HALNY HL-1GE, GPON ONT, 1x SC/APC, B+, 1x GLAN
€27,89 bez DPH
€33,47

HL-1GE je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

Kód: S02421
HALNY HL-GSFP, GPON ONT SFP, SC/APC B+
HALNY HL-GSFP, GPON ONT SFP, SC/APC B+
na dopyt, zvyč. do 3 dní
€62,29 bez DPH
€74,75

Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. GPON STICK môže pracovať v rozšírenom rozsahu teplôt (-40 až 85 C), takže ho môžete...

Kód: S01409

Stránka 1 z 1 - 20 položiek celkom

Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.