Samsung LF24T450GYU
Kód: 1442298F
Refurbished
expedícia 24-72 hod. (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Monitor Samsung LF24T450GYU 24" | 1920 x 1200 | LED | DVI | DP | HDMI | USB 2.0 | USB 3.0 | USB-B | Speakers | 16:10 | Bronze | IPS | 75 Hz
Detailné informácie
Garancia doručenia
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený
Cez 3000 výdajných miest
Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie v najkratšom možnom termíne
Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 24" (61 cm) Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) LCD podsvietenie: LED Jas: 250 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 5 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x DVI Typ pripojenia: 1 x DisplayPort Typ pripojenia: 1 x HDMI Konektory: 2 x USB 2.0 Konektory: 2 x USB 3.0 Konektory: 1 x USB-B VESA prichytenie: 100×100 Reproduktory: vstavaný reproduktor Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:10 Počet farieb: 16.7 milión farieb Display Technology: IPS Obnovovacia frekvencia: 75 Hz Rozmery: 224 mm x 534 mm x 386 mm Hmotnosť: 5.5 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Internet
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 5.5 kg
Jas: 250 cd/m2
Kontrast: 1000 : 1
Pomer strán: 16:10
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1200
Typ pripojenia: DVI, DP, HDMI
Uhlopriečka displeja: 24" (61 cm)
Kód: 1442298F
LCD podsvietenie: LED
Odozva: 5 ms
Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚
Konektory: USB 2.0 2x, USB 3.0 2x, USB-B 1x
VESA prichytenie: 100×100
Reproduktory: Reproduktory
Výškovo nastaviteľný: Áno
Pivot (otočenie o 90°): Áno
Počet farieb: 16.7 milión farieb
Trieda: Bronze
Display Technology: IPS
Obnovovacia frekvencia: 75 Hz