Samsung Galaxy Tab S6 Lite LTE (2020) Oxford Grey 64GB
Kód: 1900321F


Podrobný popis
Procesor: Exynos 9611 (10 nm) Uhlopriečka displeja: 10,4" Rozlíšenie displeja: 2000 x 1200 Wi-Fi: Áno Operačný systém: Android Pamäť: 64 GB RAM: 3GB Rozmery: 7 mm x 154 mm x 244 mm Hmotnosť: 0.467 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Tablet |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.467 kg |
| Operačný systém: | Android |
| Pamäť: | 64 GB |
| Procesor: | Exynos 9611 (10 nm) |
| RAM: | 3GB |
| Rozlíšenie displeja: | 2000 x 1200 |
| Uhlopriečka displeja: | 10,4" |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 1900321F |
| Trieda: | Silver |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Samsung je najväčšia spoločnosť v Južnej Kórei a 3. najväčší svetový konglomerát podľa tržieb, ktorý riadi niekoľko firiem na svete. Skladá sa z veľkého množstva medzinárodných spoločností, všetky sú spojené pod značkou Samsung , vrátane Samsung Electronics, svetovo najväčšej elektronickej spoločnosti, Samsung Heavy Industries , jedného z najväčších svetových staviteľov lodí a Samsung Engineering & Construction, vedúci globálnej staviteľskej spoločnosti. Tieto tri multinacionálne korporácie tvoria základ skupiny Samsung a odrážajú jej meno – význam kórejského slova Samsung je „tri hviezdy”.
Značka Samsung je najznámejšou juhokórejskou značkou vo svete av roku 2005 predstihol Samsung japonského rivala Sony , ktorý bol do tej doby najväčšou celosvetovou značkou spotrebnej elektroniky a tým sa Samsung stal súčasťou dvadsiatich najväčších celosvetových značiek, je tiež lídrom v mnohých domácich odvetviach, ako je financie , chemický , maloobchodný a zábavný priemysel .
