Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Kód: 1410404F


Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 6,8" Rozlíšenie displeja: 1440 x 3088 Operačný systém: Android Pamäť: 512 GB Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) RAM: 12GB Pen for touchscreen: Pen for touchscreen Rozmery: 9 mm x 78 mm x 163 mm Hmotnosť: 0.234 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.234 kg |
| Operačný systém: | Android |
| Pamäť: | 512 GB |
| Procesor: | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| RAM: | 12GB |
| Rozlíšenie displeja: | 1440 x 3088 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,8" |
| Kód: | 1410404F |
| Trieda: | Bronze |
| Pen for touchscreen: | Pen for touchscreen |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Samsung je najväčšia spoločnosť v Južnej Kórei a 3. najväčší svetový konglomerát podľa tržieb, ktorý riadi niekoľko firiem na svete. Skladá sa z veľkého množstva medzinárodných spoločností, všetky sú spojené pod značkou Samsung , vrátane Samsung Electronics, svetovo najväčšej elektronickej spoločnosti, Samsung Heavy Industries , jedného z najväčších svetových staviteľov lodí a Samsung Engineering & Construction, vedúci globálnej staviteľskej spoločnosti. Tieto tri multinacionálne korporácie tvoria základ skupiny Samsung a odrážajú jej meno – význam kórejského slova Samsung je „tri hviezdy”.
Značka Samsung je najznámejšou juhokórejskou značkou vo svete av roku 2005 predstihol Samsung japonského rivala Sony , ktorý bol do tej doby najväčšou celosvetovou značkou spotrebnej elektroniky a tým sa Samsung stal súčasťou dvadsiatich najväčších celosvetových značiek, je tiež lídrom v mnohých domácich odvetviach, ako je financie , chemický , maloobchodný a zábavný priemysel .
