Philips Brilliance 258B6QU
Kód: 1442318F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 25" Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440 (2K) LCD podsvietenie: W-LED Jas: 350 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 5 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x VGA (d-sub) Typ pripojenia: 1 x DisplayPort Typ pripojenia: 1 x HDMI Typ pripojenia: 1 x DVI-D Konektory: 2 x USB 2.0 Konektory: 3 x USB 3.0 Konektory: 1 x LAN (RJ-45) Konektory: 1 x USB Type-C VESA prichytenie: 100×100 Reproduktory: vstavaný reproduktor Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:9 Počet farieb: 16.7 milión farieb Display Technology: IPS Rozmery: 244 mm x 571 mm x 511 mm Hmotnosť: 7 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Monitor |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 (2K) |
| Typ pripojenia: | VGA (d-sub), DP, HDMI, DVI-D |
| Uhlopriečka displeja: | 25" |
| Kód: | 1442318F |
| LCD podsvietenie: | W-LED |
| Odozva: | 5 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Konektory: | USB 2.0 2x, USB 3.0 3x, LAN (RJ-45) 1x, USB Type-C 1x |
| VESA prichytenie: | 100×100 |
| Reproduktory: | Reproduktory |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Pivot (otočenie o 90°): | Áno |
| Počet farieb: | 16.7 milión farieb |
| Trieda: | Silver |
| Display Technology: | IPS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
