Philips Brilliance 241B7Q
Kód: 1442094F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 23,8" Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) LCD podsvietenie: W-LED Jas: 250 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 5 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x VGA (d-sub) Typ pripojenia: 1 x DisplayPort Typ pripojenia: 1 x HDMI Konektory: 2 x USB 3.0 Reproduktory: vstavaný reproduktor Výškovo nastaviteľný: Áno Pomer strán: 16:9 Počet farieb: 16.7 milión farieb Rozstup bodov: 0.276 mm Farba: Čierna Display Technology: IPS Rozmery: 257 mm x 541 mm x 492 mm Hmotnosť: 5.83 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Monitor |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5.83 kg |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ pripojenia: | VGA (d-sub), DP, HDMI |
| Uhlopriečka displeja: | 23,8" |
| Kód: | 1442094F |
| LCD podsvietenie: | W-LED |
| Odozva: | 5 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Konektory: | USB 3.0 2x |
| Reproduktory: | Reproduktory |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Počet farieb: | 16.7 milión farieb |
| Rozstup bodov: | 0.276 mm |
| Trieda: | Bronze |
| Farba: | Čierna |
| Display Technology: | IPS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
