Philips 272P4Q
Kód: 1442314F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 27" (68,6 cm) Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440 (2K) Webcam: Webcam LCD podsvietenie: LED Jas: 300 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 6 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x DisplayPort Typ pripojenia: 2 x HDMI Typ pripojenia: 1 x DVI-D Konektory: 3 x USB 3.0 VESA prichytenie: Áno Reproduktory: vstavaný reproduktor Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:9 Počet farieb: 16.7 milión farieb Rozstup bodov: 0.233 mm Display Technology: IPS Graphical Output: 1 x DisplayPort Rozmery: 242 mm x 639 mm x 580 mm Hmotnosť: 8.5 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Senior |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 (2K) |
| Typ pripojenia: | DP, HDMI, DVI-D |
| Uhlopriečka displeja: | 27" (68,6 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Kód: | 1442314F |
| LCD podsvietenie: | LED |
| Odozva: | 6 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Konektory: | USB 3.0 3x |
| VESA prichytenie: | Áno |
| Reproduktory: | Reproduktory |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Pivot (otočenie o 90°): | Áno |
| Počet farieb: | 16.7 milión farieb |
| Rozstup bodov: | 0.233 mm |
| Trieda: | Silver |
| Display Technology: | IPS |
| Graphical Output: | DP 1x |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
