Oppo Find X3 Neo
Kód: 1410403F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 6,55" Rozlíšenie displeja: 1080 x 2400 Pamäť: 256 GB Procesor: Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G (7 nm+) RAM: 12GB Rozmery: 8 mm x 72 mm x 159 mm Hmotnosť: 0.184 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.184 kg |
| Pamäť: | 256 GB |
| Procesor: | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G (7 nm+) |
| RAM: | 12GB |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2400 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,55" |
| Kód: | 1410403F |
| Trieda: | Silver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
