Oppo Find X3 Lite
Kód: 1410405F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 6,43" Rozlíšenie displeja: 1080 x 2400 Pamäť: 128 GB Procesor: Qualcomm SM7250 Snapdragon 765G 5G (7 nm) RAM: 8GB Rozmery: 8 mm x 73 mm x 159 mm Hmotnosť: 0.172 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.172 kg |
| Pamäť: | 128 GB |
| Procesor: | Qualcomm SM7250 Snapdragon 765G 5G (7 nm) |
| RAM: | 8GB |
| Rozlíšenie displeja: | 1080 x 2400 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,43" |
| Kód: | 1410405F |
| Trieda: | Gold |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
