Microsoft Surface Pro 9 Platinum (8GB) (256GB) (Touchscreen)
Kód: 15235745F


Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i5-1245U 3.30 GHz [Max. Turbo Frequency 4.40 GHz] Pamäť RAM: 8GB LPDDR5 Onboard SSD: 256GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13" Rozlíšenie displeja: 2880 × 1920 Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Yes, Full HD Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics Zvuková karta: Áno, vstavaná Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i5 Generácia procesorov: 12. Generácia Typ pamäte RAM: DDR5 Kapacita pamäte RAM: 8GB Pen for touchscreen: No Pen Vek produktu: 2023 Rozmery: 209 mm x 287 mm x 9 mm Hmotnosť: 0.879 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Ultrabook |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.879 kg |
| Grafická karta: | Intel Iris Xe |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 8GB LPDDR5 Onboard |
| Procesor: | i5-1245U |
| Rad procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 2880 × 1920 |
| SSD: | 256GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 13" |
| Webcam: | Webcam, Full HD |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 15235745F |
| Bluetooth: | Áno |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Konektory externé: | USB Type-C with Thunderbolt 4 2x |
| Trieda: | Gold |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Generácia procesorov: | 12. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB |
| Pen for touchscreen: | No Pen |
| Vek produktu: | 2023 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodná spoločnosť so sídlom v Redmonde v štáte Washington. Zaoberá sa vývojom, výrobou, licencovaním a podporou širokej škály produktov a služieb, ktoré sú späté predovšetkým s počítačmi. Bola založená 4. apríla 1975 za účelom vývoja a predaja interpretov BASIC pre Altair 8800, potom ale začala v polovici osemdesiatych rokov dominovať trhu s operačnými systémami pre domáce počítače so systémom MS-DOS , ktorý nasledovala séria operačných systémov Microsoft Windows.
Časom Microsoft prevzal aj vedenie na trhu s kancelárskymi programami, kde mu k tomu pomohol Microsoft Office. Spoločnosť sa v posledných rokoch zamerala aj na herný priemysel, kde sú jej najvýznamnejšími produktmi Xbox, Xbox 360 a Xbox One, Xbox Series X a Series S; na spotrebnú elektroniku a digitálne služby so Zune, MSN a Windows Phone. Nasledujúci vzrast akcií z initial public offeringu urobil zo štyroch zamestnancov Microsoftu miliardárov a asi z dvanástich tisíc milionárov. V máji 2011 Microsoft zakúpil za 8,5 miliardy dolárov spoločnosť Skype Communications .
