Lenovo ThinkVision T2424p
Kód: 1441864F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 23,8" Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) LCD podsvietenie: LED Jas: 250 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 7 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x VGA (d-sub) Typ pripojenia: 1 x DisplayPort Typ pripojenia: 1 x HDMI Konektory: 4 x USB 3.0 Konektory: 1 x USB-B VESA prichytenie: Áno Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:9 Počet farieb: 16.7 milión farieb Rozstup bodov: 0.2745 mm Display Technology: IPS Rozmery: 264 mm x 563 mm x 372 mm Hmotnosť: 5.85 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Internet |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5.85 kg |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ pripojenia: | VGA (d-sub), DP, HDMI |
| Uhlopriečka displeja: | 23,8" |
| Kód: | 1441864F |
| LCD podsvietenie: | LED |
| Odozva: | 7 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Konektory: | USB 3.0 4x, USB-B 1x |
| VESA prichytenie: | Áno |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Pivot (otočenie o 90°): | Áno |
| Počet farieb: | 16.7 milión farieb |
| Rozstup bodov: | 0.2745 mm |
| Trieda: | Bronze |
| Display Technology: | IPS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
