Lenovo ThinkCentre M70S SFF
Kód: 16010784F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i5-10500 3.10 GHz[Max. Turbo Frequency 4.50 GHz] Pamäť RAM: 8GB DDR4 SSD: 240GB Optická mechanika: Bez mechaniky Grafická karta: Intel® UHD Graphics 630 Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory interné: 1 x M.2 Konektory interné: 1 x PCI Express x16 Konektory interné: 1 x PCI Express x1 Konektory externé: 2 x DisplayPort Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: 3 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x RJ-45 Konektory externé: 1 x Serial (RS-232) port Konektory externé: 1 x USB Type-C Konektory externé: 2 x USB 3.2 Gen 1 Konektory externé: 2 x USB 3.2 Gen 2 Čítačka pamäťových kariet: 1 x SD Rad procesora: Intel Core i5 Generácia procesorov: 10. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 8GB Rozmery: 298 mm x 93 mm x 340 mm Hmotnosť: 5.3 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Windows 11 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5.3 kg |
| Grafická karta: | UHD 630 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 8GB DDR4 |
| Procesor: | i5-10500 |
| Rad procesora: | Intel Core i5 |
| SSD: | 240GB |
| Kód: | 16010784F |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Konektory interné: | M.2 1x, PCIe 3.0 x16 1x, PCIe 3.0 x1 1x |
| Konektory externé: | DisplayPort 2x, HDMI 1x, Jack 3x, LAN 1x, Serial (RS-232) port 1x, USB Type-C 1x, USB 3.2 Gen 1 2x, USB 3.2 Gen 2 2x |
| Čítačka pamäťových kariet: | SD 1x |
| Trieda: | Bronze |
| Generácia procesorov: | 10. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
