HP Z620 Workstation (NVIDIA GeForce GTX TITAN Black 6GB)
Kód: 16011574F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: 1 x Intel® Xeon® E5-1620 v2 3.70 GHz [Max. Turbo Frequency 3.90 GHz] Pamäť RAM: 64GB DDR3 SSD: 480GB Pevný disk 3,5": 2TB Optická mechanika: DVD-RW Grafická karta: Nvidia GeForce GTX TITAN Black 6 GB (GDDR5) Operačný systém: Windows 10 Professional Konektory interné: 2 x PCI Express x16 Konektory interné: 1 x PCI Express x4 Konektory interné: 1 x PCI slot Konektory interné: 2 x PCI Express x8 Konektory externé: 5 x USB 2.0 Konektory externé: 4 x USB 3.0 Konektory externé: 1 x DisplayPort Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: 2 x PS/2 Konektory externé: 5 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x RJ-45 Konektory externé: 1 x FireWire (IEEE 1394) Konektory externé: 1 x DVI-I Konektory externé: 1 x DVI-D Rad procesora: Intel Xeon Typ pamäte RAM: DDR3 Kapacita pamäte RAM: 64GB Rozmery: 183 mm x 67 mm x 175 mm Hmotnosť: 15.5 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Workstation |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 15.5 kg |
| Grafická karta: | GeForce GTX TITAN Black 6GB |
| Operačný systém: | Win 10 Pro |
| Optická mechanika: | DVD-RW |
| Pamäť RAM: | 64GB DDR3 |
| Procesor: | Xeon E5-1620 v2 |
| Rad procesora: | Intel Xeon |
| SSD: | 480GB |
| Kód: | 16011574F |
| Pevný disk 3,5": | 2TB |
| Konektory interné: | PCIe x16 2x, PCIe x4 1x, PCI 1x, PCIe x8 2x |
| Konektory externé: | USB 2.0 5x, USB 3.0 4x, DisplayPort 1x, HDMI 1x, PS/2 2x, Jack 5x, LAN 2x, FireWire 1x, DVI-I 1x, DVI-D 1x |
| Trieda: | Bronze |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM: | 64GB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
