HP Z440 Workstation
Kód: 16010683F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: Intel® Xeon® Processor E5-1630 v3 3.70 GHz [Max. Turbo Frequency 3.80 GHz] Pamäť RAM: 16GB DDR4 SSD: 240GB Optická mechanika: DVD-ROM Grafická karta: NVIDIA Quadro K2200 (4GB, 128-bit) Operačný systém: Windows 10 Professional Konektory interné: 2 x PCI Express x16 Konektory interné: 1 x PCI Express x4 Konektory interné: 1 x PCI slot Konektory interné: 1 x PCI Express x8 Konektory externé: 2 x USB 2.0 Konektory externé: 8 x USB 3.0 Konektory externé: 1 x DVI-D Konektory externé: 2 x DisplayPort Konektory externé: 2 x PS/2 Konektory externé: 5 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x RJ-45 Rad procesora: Intel Xeon Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 16GB Rozmery: 456 mm x 169 mm x 432 mm Hmotnosť: 13.5 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Workstation |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 13.5 kg |
| Grafická karta: | Quadro K2200 4GB |
| Operačný systém: | Win 10 Pro |
| Optická mechanika: | DVD-ROM |
| Pamäť RAM: | 16GB DDR4 |
| Procesor: | Xeon E5-1630 v3 |
| Rad procesora: | Intel Xeon |
| SSD: | 240GB |
| Kód: | 16010683F |
| Konektory interné: | PCIe x16 2x, PCIe x4 1x, PCI 1x, PCIe x8 1x |
| Konektory externé: | USB 2.0 2x, USB 3.0 8x, DVI 1x, DisplayPort 2x, PS/2 2x, Jack 5x, LAN 1x |
| Trieda: | Silver |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
