HP Elite Dragonfly G3 (16GB)
Kód: 15235658F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-1255U 3.70 GHz [Max. Turbo Frequency 4.70 GHz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR5 Onboard SSD: 512GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13,5" (34,2 cm) Rozlíšenie displeja: 1920 x 1280 Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics Zvuková karta: Áno, vstavaná Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 Konektory externé: 1 x HDMI 2.0 Konektory externé: 1 x USB 3.2 Gen 1 Display Technology: IPS Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 12. Generácia AC Adapter: 65W AC Adapter: Type-C Typ pamäte RAM: DDR5 Kapacita pamäte RAM: 16GB Network modem: 4G Modem Vek produktu: 2023 Rozmery: 220 mm x 297 mm x 16 mm Hmotnosť: 1.09 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Touchscreen |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.09 kg |
| Grafická karta: | Intel Iris Xe |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR5 Onboard |
| Procesor: | i7-1255U |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1280 |
| SSD: | 512GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 13,5" (34,2 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 15235658F |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Konektory externé: | Jack 1x, USB Type-C with Thunderbolt 4 2x, HDMI 2.0 1x, USB 3.2 Gen 1 1x |
| Trieda: | Bronze |
| Display Technology: | IPS |
| Generácia procesorov: | 12. Generácia |
| AC Adapter: | 65W, Type-C |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Network modem: | 4G Modem |
| Vek produktu: | 2023 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
