HP E241i
Kód: 1440653F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 24" (61 cm) Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) LCD podsvietenie: LED Jas: 250 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 8 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: DVI Typ pripojenia: VGA (d-sub) Typ pripojenia: DisplayPort Konektory: 2 x USB 2.0 VESA prichytenie: Áno Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:10 Počet farieb: 16.7 milión farieb Rozstup bodov: 0.270 mm Display Technology: IPS Rozmery: 276 mm x 556 mm x 516 mm Hmotnosť: 6.58 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Internet |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 6.58 kg |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ pripojenia: | DVI, VGA (d-sub), DP |
| Uhlopriečka displeja: | 24" (61 cm) |
| Kód: | 1440653F |
| LCD podsvietenie: | LED |
| Odozva: | 8 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Konektory: | USB 2.0 2x |
| VESA prichytenie: | Áno |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Pivot (otočenie o 90°): | Áno |
| Počet farieb: | 16.7 milión farieb |
| Rozstup bodov: | 0.270 mm |
| Trieda: | Bronze |
| Display Technology: | IPS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
