HP Compaq LA2006x
Kód: 1440284F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 20,1" (51 cm) Rozlíšenie displeja: HD+ (1600 x 900) LCD podsvietenie: LED Jas: 250 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 5 ms Uhol pohľadu: 170° / 160° Typ pripojenia: DVI Typ pripojenia: VGA (d-sub) Typ pripojenia: DisplayPort Konektory: 2 x USB 2.0 Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:9 Počet farieb: 16.7 milión farieb Rozstup bodov: 0.277 mm Rozmery: 211 mm x 483 mm x 316 mm Hmotnosť: 5.5 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Internet |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 1600 x 900 |
| Typ pripojenia: | DVI, VGA (d-sub), DP |
| Uhlopriečka displeja: | 20,1" (51 cm) |
| Kód: | 1440284F |
| LCD podsvietenie: | LED |
| Odozva: | 5 ms |
| Uhol pohľadu: | 170° / 160° |
| Konektory: | USB 2.0 2x |
| Pivot (otočenie o 90°): | Áno |
| Počet farieb: | 16.7 milión farieb |
| Rozstup bodov: | 0.277 mm |
| Trieda: | Silver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
