Dell XPS 15 9570 (Touchscreen) (NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB)
Kód: 15235461F


Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-8750H 2.20 GHz [Max. Turbo Frequency 4.10 GHz] Pamäť RAM: 16GB DDR4 SSD: 512GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 15,6" (39,6 cm) Rozlíšenie displeja: 4K Ultra HD (3840 x 2160) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® UHD Graphics 630 Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x HDMI 2.0 Konektory externé: 2 x USB 3.1 Gen 1 Konektory externé: 1 x USB Type-C 3.1 Gen 2 Čítačka pamäťových kariet: SD Touchpad: Áno Display Technology: IPS Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2019 Rozmery: 235 mm x 357 mm x 17 mm Hmotnosť: 1.8 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Windows 11 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| Grafická karta: | UHD 630, GTX 1050 Ti 4GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 16GB DDR4 |
| Procesor: | i7-8750H |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 |
| SSD: | 512GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6" (39,6 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 15235461F |
| Bluetooth: | Áno |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Konektory externé: | Jack 1x, HDMI 2.0 1x, USB 3.1 Gen 1 2x, USB Type-C 3.1 Gen 2 1x |
| Čítačka pamäťových kariet: | SD |
| Touchpad: | Áno |
| Trieda: | Silver |
| Display Technology: | IPS |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Vek produktu: | 2019 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Dell Inc. je americká nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií. Sídlí v Round Rock (Texas , USA) a vyrába a predáva produkty súvisiace s počítačom. Založil ju Michael Dell. Patrí medzi najväčšie technologické spoločnosti na svete a zamestnáva viac ako 108 800 ľudí. V žebříčku Fortune 500 (2010) je Dell umiestnený na 38. mieste. Magazín Fortune ho tiež označil ako 5. nejobdivovanější počítačovou společnost.
Společnost predáva osobné počítače, notebooky, servery, datová média, switche, software a periférie. Tiež predáva HDTV, fotoaparáty, tlačiarne, MP3 prehrávače a ďalšiu elektroniku od iných výrobcov. Společnost je známá svými inovacemi na poli Supply Chain Management a e-komerce.
3. mája 2010 Fortune označil Dell ako 38. najväčšia spoločnosť v Spojených štátoch a 5. najväčšie v Texase (podle príjmov). Je to druhá najväčšia neropná společnost v Texasu (za AT&T) a najväčšia v Austinu.
