Dell XPS 13 Plus 9320 Platinum (32GB) (Touchscreen)
Kód: 15235228F


Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-1260P 3.40 GHz [Max. Turbo Frequency 4.70 GHz] Pamäť RAM: 32GB LPDDR5 Onboard SSD: 1TB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13,4" Rozlíšenie displeja: 3840 x 2400 Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 Touchpad: Áno Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i7 Farba: Platinum Generácia procesorov: 12. Generácia Typ pamäte RAM: DDR5 Kapacita pamäte RAM: 32GB Vek produktu: 2023 Rozmery: 199 mm x 295 mm x 15 mm Hmotnosť: 1.23 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Windows 11 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.23 kg |
| Grafická karta: | Intel Iris Xe |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 32GB LPDDR5 Onboard |
| Procesor: | i7-1260P |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2400 |
| SSD: | 1TB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 13,4" |
| Webcam: | Webcam |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 15235228F |
| Bluetooth: | Áno |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Konektory externé: | USB Type-C with Thunderbolt 4 2x |
| Touchpad: | Áno |
| Trieda: | Silver |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Farba: | Platinum |
| Generácia procesorov: | 12. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Kapacita pamäte RAM: | 32GB |
| Vek produktu: | 2023 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Dell Inc. je americká nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií. Sídlí v Round Rock (Texas , USA) a vyrába a predáva produkty súvisiace s počítačom. Založil ju Michael Dell. Patrí medzi najväčšie technologické spoločnosti na svete a zamestnáva viac ako 108 800 ľudí. V žebříčku Fortune 500 (2010) je Dell umiestnený na 38. mieste. Magazín Fortune ho tiež označil ako 5. nejobdivovanější počítačovou společnost.
Společnost predáva osobné počítače, notebooky, servery, datová média, switche, software a periférie. Tiež predáva HDTV, fotoaparáty, tlačiarne, MP3 prehrávače a ďalšiu elektroniku od iných výrobcov. Společnost je známá svými inovacemi na poli Supply Chain Management a e-komerce.
3. mája 2010 Fortune označil Dell ako 38. najväčšia spoločnosť v Spojených štátoch a 5. najväčšie v Texase (podle príjmov). Je to druhá najväčšia neropná společnost v Texasu (za AT&T) a najväčšia v Austinu.
