Dell XPS 13 9380 (8GB) (Touchscreen)
Kód: 15225633F


Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i5-8265U 1.60 GHz [Max. Turbo Frequency 3.90 GHz] 4 Cores 8 Threads Pamäť RAM: 8GB LPDDR3 Onboard SSD: 256GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13,3" (33,8 cm) Rozlíšenie displeja: 4K Ultra HD (3840 x 2160) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® UHD Graphics 620 Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: USB Type-C with DisplayPort 1.4 Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 3 and DisplayPort Čítačka pamäťových kariet: Micro SD Touchpad: Áno Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i5 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR3 Kapacita pamäte RAM: 8GB Vek produktu: 2019 Rozmery: 200 mm x 302 mm x 12 mm Hmotnosť: 1.3 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Windows 11 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| Grafická karta: | UHD 620 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 8GB LPDDR3 Onboard |
| Procesor: | i5-8265U |
| Rad procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 |
| SSD: | 256GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3" (33,8 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 15225633F |
| Bluetooth: | Áno |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Konektory externé: | Jack 1x, USB Type-C with DisplayPort, USB Type-C with Thunderbolt 3 and DisplayPort 2x |
| Čítačka pamäťových kariet: | Micro SD |
| Touchpad: | Áno |
| Trieda: | Bronze |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB |
| Vek produktu: | 2019 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Dell Inc. je americká nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií. Sídlí v Round Rock (Texas , USA) a vyrába a predáva produkty súvisiace s počítačom. Založil ju Michael Dell. Patrí medzi najväčšie technologické spoločnosti na svete a zamestnáva viac ako 108 800 ľudí. V žebříčku Fortune 500 (2010) je Dell umiestnený na 38. mieste. Magazín Fortune ho tiež označil ako 5. nejobdivovanější počítačovou společnost.
Společnost predáva osobné počítače, notebooky, servery, datová média, switche, software a periférie. Tiež predáva HDTV, fotoaparáty, tlačiarne, MP3 prehrávače a ďalšiu elektroniku od iných výrobcov. Společnost je známá svými inovacemi na poli Supply Chain Management a e-komerce.
3. mája 2010 Fortune označil Dell ako 38. najväčšia spoločnosť v Spojených štátoch a 5. najväčšie v Texase (podle príjmov). Je to druhá najväčšia neropná společnost v Texasu (za AT&T) a najväčšia v Austinu.
