Dell XPS 13 9360 (16GB) (Touchscreen)
Kód: 15235230F


Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-8550U 1.80 GHz Quad Core [Intel® Core™ i7-8550U 1.80 GHz - 4.00 GHz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR3 Onboard SSD: 512GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13,3" (33,8 cm) Rozlíšenie displeja: WQXGA+ 3200 x 1800 Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® HD Graphics 620 Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 2 x USB 3.0 Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x USB Type-C with Thunderbolt 3 Čítačka pamäťových kariet: 3 in 1 Touchpad: Áno Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR3 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2018 Rozmery: 200 mm x 304 mm x 15 mm Hmotnosť: 1.3 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Windows 11 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| Grafická karta: | HD 620 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR3 Onboard |
| Procesor: | i7-8550U |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 3200 x 1800 |
| SSD: | 512GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3" (33,8 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 15235230F |
| Bluetooth: | Áno |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Konektory externé: | USB 3.0 2x, Jack 1x, USB Type-C with Thunderbolt 3 1x |
| Čítačka pamäťových kariet: | 3 in 1 |
| Touchpad: | Áno |
| Trieda: | Bronze |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Vek produktu: | 2018 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Dell Inc. je americká nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií. Sídlí v Round Rock (Texas , USA) a vyrába a predáva produkty súvisiace s počítačom. Založil ju Michael Dell. Patrí medzi najväčšie technologické spoločnosti na svete a zamestnáva viac ako 108 800 ľudí. V žebříčku Fortune 500 (2010) je Dell umiestnený na 38. mieste. Magazín Fortune ho tiež označil ako 5. nejobdivovanější počítačovou společnost.
Společnost predáva osobné počítače, notebooky, servery, datová média, switche, software a periférie. Tiež predáva HDTV, fotoaparáty, tlačiarne, MP3 prehrávače a ďalšiu elektroniku od iných výrobcov. Společnost je známá svými inovacemi na poli Supply Chain Management a e-komerce.
3. mája 2010 Fortune označil Dell ako 38. najväčšia spoločnosť v Spojených štátoch a 5. najväčšie v Texase (podle príjmov). Je to druhá najväčšia neropná společnost v Texasu (za AT&T) a najväčšia v Austinu.
