Dell Precision 5570 (NVIDIA RTX A2000 8GB)
Kód: 15235241F


Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i9-12900H 3.80 GHz [Max. Turbo Frequency - 5.00 GHz] Pamäť RAM: 32GB DDR5 SSD: 1TB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 15,6" (39,6 cm) Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) Webcam: Webcam Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics Grafická karta: RTX A2000 8GB GDDR6 Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 Konektory externé: 1 x USB Type-C 3.2 Gen 2 Čítačka pamäťových kariet: 1 x SD Rad procesora: Intel Core i9 Generácia procesorov: 12. Generácia Typ pamäte RAM: DDR5 Kapacita pamäte RAM: 32GB Vek produktu: 2022 Rozmery: 230 mm x 344 mm x 18 mm Hmotnosť: 2.1 kg dokkoló 2060147Dodatočné parametre
| Kategória: | Windows 11 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| Grafická karta: | Intel Iris Xe, RTX A2000 8GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 32GB DDR5 |
| Procesor: | i9-12900H |
| Rad procesora: | Intel Core i9 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| SSD: | 1TB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6" (39,6 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Kód: | 15235241F |
| Konektory externé: | Jack 1x, USB Type-C with Thunderbolt 4 2x, USB Type-C 3.2 Gen 2 1x |
| Čítačka pamäťových kariet: | SD 1x |
| Trieda: | Bronze |
| Generácia procesorov: | 12. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Kapacita pamäte RAM: | 32GB |
| Vek produktu: | 2022 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Dell Inc. je americká nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií. Sídlí v Round Rock (Texas , USA) a vyrába a predáva produkty súvisiace s počítačom. Založil ju Michael Dell. Patrí medzi najväčšie technologické spoločnosti na svete a zamestnáva viac ako 108 800 ľudí. V žebříčku Fortune 500 (2010) je Dell umiestnený na 38. mieste. Magazín Fortune ho tiež označil ako 5. nejobdivovanější počítačovou společnost.
Společnost predáva osobné počítače, notebooky, servery, datová média, switche, software a periférie. Tiež predáva HDTV, fotoaparáty, tlačiarne, MP3 prehrávače a ďalšiu elektroniku od iných výrobcov. Společnost je známá svými inovacemi na poli Supply Chain Management a e-komerce.
3. mája 2010 Fortune označil Dell ako 38. najväčšia spoločnosť v Spojených štátoch a 5. najväčšie v Texase (podle príjmov). Je to druhá najväčšia neropná společnost v Texasu (za AT&T) a najväčšia v Austinu.
