Dell Latitude 7350 (16GB)
Kód: 15235366F


Podrobný popis
Procesor: Intel Core Ultra 7 165U 3.80 GHz [Max. Turbo Frequency 4.90 GHz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR5 Onboard SSD: 500GB Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13,3" (33,8 cm) Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® Graphics Zvuková karta: Áno, vstavaná Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 Konektory externé: 1 x HDMI 2.1 Konektory externé: 1 x USB 3.2 Gen 1 Display Technology: IPS Rad procesora: Intel Core Ultra 7 Typ pamäte RAM: DDR5 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2024 Rozmery: 212 mm x 299 mm x 17 mm Hmotnosť: 1.15 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Windows 11 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR5 Onboard |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Rad procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| SSD: | 500GB |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3" (33,8 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 15235366F |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Konektory externé: | Jack 1x, USB Type-C with Thunderbolt 4 2x, HDMI 2.1 1x, USB 3.2 Gen 1 1x |
| Trieda: | Gold |
| Display Technology: | IPS |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Vek produktu: | 2024 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Dell Inc. je americká nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií. Sídlí v Round Rock (Texas , USA) a vyrába a predáva produkty súvisiace s počítačom. Založil ju Michael Dell. Patrí medzi najväčšie technologické spoločnosti na svete a zamestnáva viac ako 108 800 ľudí. V žebříčku Fortune 500 (2010) je Dell umiestnený na 38. mieste. Magazín Fortune ho tiež označil ako 5. nejobdivovanější počítačovou společnost.
Společnost predáva osobné počítače, notebooky, servery, datová média, switche, software a periférie. Tiež predáva HDTV, fotoaparáty, tlačiarne, MP3 prehrávače a ďalšiu elektroniku od iných výrobcov. Společnost je známá svými inovacemi na poli Supply Chain Management a e-komerce.
3. mája 2010 Fortune označil Dell ako 38. najväčšia spoločnosť v Spojených štátoch a 5. najväčšie v Texase (podle príjmov). Je to druhá najväčšia neropná společnost v Texasu (za AT&T) a najväčšia v Austinu.
