Dell 7212 Rugged Extreme Tablet (16GB) (Touchscreen)
Kód: 15235501F


Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-8650U 1.90 GHz [Max. Turbo Frequency 4.20 GHz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR3 Onboard SSD: 1TB (M.2) Uhlopriečka displeja: 11,6" (29,4 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® UHD Graphics 620 Operačný systém: Windows 11 Pro Čítačka pamäťových kariet: Micro SD Konektory: 1 x USB 3.0 Konektory: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory: 1 x USB Type-C Konektory: 1 x Micro serial connector Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR3 Kapacita pamäte RAM: 16GB Network modem: 4G Modem Pen for touchscreen: Pen for touchscreen Rozmery: 209 mm x 318 mm x 29 mm Hmotnosť: 1.27 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Windows 11 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.27 kg |
| Grafická karta: | UHD 620 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR3 Onboard |
| Procesor: | i7-8650U |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| SSD: | 1TB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 11,6" (29,4 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 15235501F |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Micro SD |
| Konektory: | USB 3.0 1x, Jack 1x, USB Type-C 1x, Micro serial connector 1x |
| Trieda: | Silver |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Network modem: | 4G Modem |
| Pen for touchscreen: | Pen for touchscreen |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Dell Inc. je americká nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií. Sídlí v Round Rock (Texas , USA) a vyrába a predáva produkty súvisiace s počítačom. Založil ju Michael Dell. Patrí medzi najväčšie technologické spoločnosti na svete a zamestnáva viac ako 108 800 ľudí. V žebříčku Fortune 500 (2010) je Dell umiestnený na 38. mieste. Magazín Fortune ho tiež označil ako 5. nejobdivovanější počítačovou společnost.
Společnost predáva osobné počítače, notebooky, servery, datová média, switche, software a periférie. Tiež predáva HDTV, fotoaparáty, tlačiarne, MP3 prehrávače a ďalšiu elektroniku od iných výrobcov. Společnost je známá svými inovacemi na poli Supply Chain Management a e-komerce.
3. mája 2010 Fortune označil Dell ako 38. najväčšia spoločnosť v Spojených štátoch a 5. najväčšie v Texase (podle príjmov). Je to druhá najväčšia neropná společnost v Texasu (za AT&T) a najväčšia v Austinu.
