BenQ BL2581T
Kód: 1442321F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 25" Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) LCD podsvietenie: LED Jas: 300 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 5 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x VGA (d-sub) Typ pripojenia: 1 x DVI-D Typ pripojenia: 1 x DisplayPort 1.2 Typ pripojenia: 1 x HDMI 1.4 Konektory: 4 x USB 3.0 Konektory: 1 x USB-B VESA prichytenie: 100×100 Reproduktory: vstavaný reproduktor Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:10 Počet farieb: 16.7 milión farieb Display Technology: IPS Obnovovacia frekvencia: 60 Hz Rozmery: 230 mm x 548 mm x 549 mm Hmotnosť: 6.8 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Monitor |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ pripojenia: | VGA (d-sub), DVI-D, HDMI 1.4, DP 1.2 |
| Uhlopriečka displeja: | 25" |
| Kód: | 1442321F |
| LCD podsvietenie: | LED |
| Odozva: | 5 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Konektory: | USB 3.0 4x, USB-B 1x |
| VESA prichytenie: | 100×100 |
| Reproduktory: | Reproduktory |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Pivot (otočenie o 90°): | Áno |
| Počet farieb: | 16.7 milión farieb |
| Trieda: | Bronze |
| Display Technology: | IPS |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
