Apple iPhone 11 Black 128GB
Kód: 1410379F


Podrobný popis
Procesor: A13 Bionic 2.66 Ghz Uhlopriečka displeja: 6,1" Rozlíšenie displeja: 1792 x 828 Operačný systém: iOS Pamäť: 128 GB Displej: Retina HD RAM: 4GB Rozmery: 8 mm x 75 mm x 151 mm Hmotnosť: 0.194 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.194 kg |
| Operačný systém: | iOS |
| Pamäť: | 128 GB |
| Procesor: | A13 Bionic 2.66 Ghz |
| RAM: | 4GB |
| Rozlíšenie displeja: | 1792 x 828 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,1" |
| Kód: | 1410379F |
| Trieda: | Silver |
| Displej: | Retina HD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Apple Inc., predtým Apple Computer Inc., je americká firma so sídlom v meste Cupertino v Kalifornii. Firma bola založená v roku 1976, špecializuje sa na hardvér a softvér. V súčasnosti sa jedná o spoločnosť s najvyššou trhovou hodnotou na svete. Ich najznámejšími produktmi sú: rad počítačov Mac, sada vreckových počítačov a MP3 prehrávačov iPod, chytrý telefón iPhone, tabliet iPad alebo tiež hodinky Apple Watch, či múdre okuliare Apple Vision.
V počítačoch Apple je inštalovaný štandardne operačný systém macOS, iPhony sú poháňané operačným systémom iOS a iPady operačným systémom iPadOS vychádzajúcim z iOS. Ďalším známym softvérom je program na prehrávanie a usporiadanie hudobnej kolekcie; iTunes. Medzi ďalšie aplikácie od firmy Apple sa radí sada kancelárskeho balíka iWork a sada na vytváranie hudby, fotiek a videí iLife.
Počítače Macintosh (Mac) byly uvedeny na trh v roce 1984. Multimediální přehrávač iPod se stal s více než 100 miliony prodanými kusy nejprodávanějším MP3 přehrávačem na světě. Mobilní telefon iPhone Apple představil v lednu 2007, roku 2010 tablet iPad, roku 2015 hodinky Apple Watch a v roce 2023 Apple Vision Pro.
