Apple iPad Pro 11" 4th Gen Cellular (2022) 128 Space Grey (A2761)
Kód: 1900295F


Podrobný popis
Procesor: Apple M2 Uhlopriečka displeja: 11" Rozlíšenie displeja: 2388 x 1668 Wi-Fi: Wi-Fi + Cellular Operačný systém: iOS Pamäť: 128 GB RAM: 8GB Rozmery: 6 mm x 178 mm x 247 mm Hmotnosť: 0.47 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Tablet |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| Operačný systém: | iOS |
| Pamäť: | 128 GB |
| Procesor: | Apple M2 |
| RAM: | 8GB |
| Rozlíšenie displeja: | 2388 x 1668 |
| Uhlopriečka displeja: | 11" |
| Wi-Fi: | Wi-Fi + Cellular |
| Kód: | 1900295F |
| Trieda: | Silver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Apple Inc., predtým Apple Computer Inc., je americká firma so sídlom v meste Cupertino v Kalifornii. Firma bola založená v roku 1976, špecializuje sa na hardvér a softvér. V súčasnosti sa jedná o spoločnosť s najvyššou trhovou hodnotou na svete. Ich najznámejšími produktmi sú: rad počítačov Mac, sada vreckových počítačov a MP3 prehrávačov iPod, chytrý telefón iPhone, tabliet iPad alebo tiež hodinky Apple Watch, či múdre okuliare Apple Vision.
V počítačoch Apple je inštalovaný štandardne operačný systém macOS, iPhony sú poháňané operačným systémom iOS a iPady operačným systémom iPadOS vychádzajúcim z iOS. Ďalším známym softvérom je program na prehrávanie a usporiadanie hudobnej kolekcie; iTunes. Medzi ďalšie aplikácie od firmy Apple sa radí sada kancelárskeho balíka iWork a sada na vytváranie hudby, fotiek a videí iLife.
Počítače Macintosh (Mac) byly uvedeny na trh v roce 1984. Multimediální přehrávač iPod se stal s více než 100 miliony prodanými kusy nejprodávanějším MP3 přehrávačem na světě. Mobilní telefon iPhone Apple představil v lednu 2007, roku 2010 tablet iPad, roku 2015 hodinky Apple Watch a v roce 2023 Apple Vision Pro.
