Apple iPad Air 2 Cellular (2014) Space Grey 128GB
Kód: 1900095F


Podrobný popis
Procesor: A8X 1.5 GHz Uhlopriečka displeja: 9,7" (24,6 cm) Rozlíšenie displeja: 2048 x 1536 Wi-Fi: Áno Operačný systém: iOS Pamäť: 128 GB RAM: 2GB Rozmery: 6 mm x 169 mm x 240 mm Hmotnosť: 0.444 kg 15.4-ig updatelhető a SW. OS - v15.4 HU: Az Operációs rendszer nem frissíthető, ezért az Apple áruház nem használható. CZ: Operační systém nelze aktualizovat, takže nemůžete používat obchod apple store. SK: Operačný systém nie je možné aktualizovať, takže apple store nie je možné používať. EN: The Operating System cannot be updated, so the Apple Store cannot be used. OS - v15.4 HU: Az Operációs rendszer nem frissíthető, ezért az Apple áruház nem használható. CZ: Operační systém nelze aktualizovat, takže nemůžete používat obchod apple store. SK: Operačný systém nie je možné aktualizovať, takže apple store nie je možné používať. EN: The Operating System cannot be updated, so the Apple Store cannot be used.Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablet |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.444 kg |
| Operačný systém: | iOS |
| Pamäť: | 128 GB |
| Procesor: | A8X |
| RAM: | 2GB |
| Rozlíšenie displeja: | 2048 x 1536 |
| Uhlopriečka displeja: | 9,7" (24,6 cm) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 1900095F |
| Trieda: | Silver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Apple Inc., predtým Apple Computer Inc., je americká firma so sídlom v meste Cupertino v Kalifornii. Firma bola založená v roku 1976, špecializuje sa na hardvér a softvér. V súčasnosti sa jedná o spoločnosť s najvyššou trhovou hodnotou na svete. Ich najznámejšími produktmi sú: rad počítačov Mac, sada vreckových počítačov a MP3 prehrávačov iPod, chytrý telefón iPhone, tabliet iPad alebo tiež hodinky Apple Watch, či múdre okuliare Apple Vision.
V počítačoch Apple je inštalovaný štandardne operačný systém macOS, iPhony sú poháňané operačným systémom iOS a iPady operačným systémom iPadOS vychádzajúcim z iOS. Ďalším známym softvérom je program na prehrávanie a usporiadanie hudobnej kolekcie; iTunes. Medzi ďalšie aplikácie od firmy Apple sa radí sada kancelárskeho balíka iWork a sada na vytváranie hudby, fotiek a videí iLife.
Počítače Macintosh (Mac) byly uvedeny na trh v roce 1984. Multimediální přehrávač iPod se stal s více než 100 miliony prodanými kusy nejprodávanějším MP3 přehrávačem na světě. Mobilní telefon iPhone Apple představil v lednu 2007, roku 2010 tablet iPad, roku 2015 hodinky Apple Watch a v roce 2023 Apple Vision Pro.
