Acer Spin 3 SP313-51N (16GB) (Touchscreen)
Kód: 15235188F
Garancia doručenia
tovar zasielame poistený

Viac ako 3000+ výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie v najkratšom termíne
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-1165G7 2.80 GHz [Max. Turbo Frequency 4.70 Ghz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR4 Onboard SSD: 512GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13,3" (33,8 cm) Rozlíšenie displeja: WQXGA (2560 x 1600) Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB 3.2 Konektory externé: 2 x USB Type-C 3.2 Čítačka pamäťových kariet: Micro SD Touchpad: Áno Display Technology: IPS Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 11. Generácia AC Adapter: 19V / 3.42A AC Adapter: 65W AC Adapter: 20V / 3.25A AC Adapter: 3 x 1,1mm Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 16GB Pen for touchscreen: Pen for touchscreen Vek produktu: 2022 Rozmery: 223 mm x 302 mm x 17 mm Hmotnosť: 1.501 kgDodatočné parametre
| Kategória: | 2in1 notebook |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.501 kg |
| Grafická karta: | Intel Iris Xe |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR4 Onboard |
| Procesor: | i7-1165G7 |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 |
| SSD: | 512GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3" (33,8 cm) |
| Webcam: | Webcam |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód: | 15235188F |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Konektory externé: | HDMI 1x, Jack 1x, USB 3.2 2x, USB Type-C 3.2 2x |
| Čítačka pamäťových kariet: | Micro SD |
| Touchpad: | Áno |
| Trieda: | Silver |
| Display Technology: | IPS |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Generácia procesorov: | 11. Generácia |
| AC Adapter: | 19V / 3.42A, 65W, 20V / 3.25A, 3 x 1,1mm |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Pen for touchscreen: | Pen for touchscreen |
| Vek produktu: | 2022 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
