SIGNAMAX

Najpredávanejšie

Signamax 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G / 5G / 2,5G / 1000 base-T - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€95,73
(€79,78 bez DPH)
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€13,32
(€11,10 bez DPH)
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€18,68
(€15,57 bez DPH)
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€28,96
(€24,13 bez DPH)
Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€14,30
(€11,92 bez DPH)
Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€14,06
(€11,72 bez DPH)
Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€38,57
(€32,14 bez DPH)
Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€38,57
(€32,14 bez DPH)
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€17,44
(€14,53 bez DPH)
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€27,42
(€22,85 bez DPH)
14 položiek celkom
Signamax 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G / 5G / 2,5G / 1000 base-T - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€79,78 bez DPH
€95,73

Signamax 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G / 5G / 2,5G / 1000 base-T - Cisco komp.

Kód: 539049420
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€11,10 bez DPH
€13,32

Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.

Kód: 539049419
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€15,57 bez DPH
€18,68

Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.

Kód: 539049418
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€24,13 bez DPH
€28,96

Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.

Kód: 539049417
Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€11,92 bez DPH
€14,30

Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.

Kód: 539049416
Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€11,72 bez DPH
€14,06

Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.

Kód: 539049415
Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€32,14 bez DPH
€38,57

Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

Kód: 539049414
Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€32,14 bez DPH
€38,57

Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

Kód: 539049413
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€14,53 bez DPH
€17,44

Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.

Kód: 539049412
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€22,85 bez DPH
€27,42

Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.

Kód: 53904920
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€13,97 bez DPH
€16,76

Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

Kód: 53904910
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€11,72 bez DPH
€14,06

Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

Kód: 53904909
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€10,42 bez DPH
€12,50

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

Kód: 53904902
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp. obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€10,42 bez DPH
€12,50

Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

Kód: 53904901
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.