Mikrotik

Najpredávanejšie

MikroTik RBcAPGi-5acD2nD-XL, cAP XL ac obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik RBcAPGi-5acD2nD-XL, cAP XL ac
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 517000020005
 
€96,60
(€80,50 bez DPH)
MIKROTIK R11e-5HacD 802.11ac miniPCI-e adaptér obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€49,68
(€41,40 bez DPH)
MikroTik cAPGi-5HaxD2HaxD, cAP ax obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik cAPGi-5HaxD2HaxD, cAP ax
Na objednávku
Kód: 517000020006
 
€122,82
(€102,35 bez DPH)
MikroTik RBLHGG-60ad kit, Wireless Wire Dish - kompletní spoj - 2 pack obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik RBLHGG-60ad kit, Wireless Wire Dish - kompletní spoj - 2 pack
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 5170006925
 
€284,28
(€236,90 bez DPH)
MikroTik SXTsq Lite5, N300, 16 dBi, 25 dBm, L3
MikroTik SXTsq Lite5, N300, 16 dBi, 25 dBm, L3
expedícia 24-48 hod. (12 ks)
Kód: SMK000156
 
€43,72
(€36,43 bez DPH)
MikroTik RB912R-2nD-LTm s R11e-LTE, LtAP mini LTE kit obrázok | Wifi shop wellnet.sk
 
€143,52
(€119,60 bez DPH)
MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 5170004695
 
€37,26
(€31,05 bez DPH)
MikroTik DRP-LTM - DINrail PRO kit pro LtAP mini obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik DRP-LTM - DINrail PRO kit pro LtAP mini
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 5170002992
 
€8,51
(€7,09 bez DPH)
MikroTik napájecí adaptér 24V 1,2A, zalomený konektor obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik napájecí adaptér 24V 1,2A, zalomený konektor
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: 526073180481
 
€11,62
(€9,68 bez DPH)
MikroTik RBPOE, Pasívny PoE adaptér, 9-48V
MikroTik RBPOE, Pasívny PoE adaptér, 9-48V
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
Kód: S01903
 
€3,68
(€3,07 bez DPH)
478 položiek celkom
MikroTik RBcAPGi-5acD2nD-XL, cAP XL ac obrázok | Wifi shop wellnet.sk
MikroTik RBcAPGi-5acD2nD-XL, cAP XL ac
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
€80,50 bez DPH
€96,60

MikroTik RBcAPGi-5acD2nD-XL, cAP XL ac

Kód: 517000020005
MIKROTIK R11e-5HacD 802.11ac miniPCI-e adaptér obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€41,40 bez DPH
€49,68

MIKROTIK R11e-5HacD 802.11ac miniPCI-e adaptér

Kód: 517000548
MikroTik cAPGi-5HaxD2HaxD, cAP ax obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€102,35 bez DPH
€122,82

MikroTik cAPGi-5HaxD2HaxD, cAP ax

Kód: 517000020006
MikroTik RBLHGG-60ad kit, Wireless Wire Dish - kompletní spoj - 2 pack obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€236,90 bez DPH
€284,28

MikroTik RBLHGG-60ad kit, Wireless Wire Dish - kompletní spoj - 2 pack

Kód: 5170006925
MikroTik SXTsq Lite5, N300, 16 dBi, 25 dBm, L3
€36,43 bez DPH
€43,72

SXTsq Lite5 je nástupca veľmi populárneho klientského modelu SXT Lite5 s niekoľkými vylepšeniami.

Kód: SMK000156
MikroTik RB912R-2nD-LTm s R11e-LTE, LtAP mini LTE kit obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€119,60 bez DPH
€143,52

MikroTik RB912R-2nD-LTm s R11e-LTE, LtAP mini LTE kit

Kód: 51700019795
MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€31,05 bez DPH
€37,26

MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m

Kód: 5170004695
MikroTik DRP-LTM - DINrail PRO kit pro LtAP mini obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€7,09 bez DPH
€8,51

MikroTik DRP-LTM - DINrail PRO kit pro LtAP mini

Kód: 5170002992
MikroTik napájecí adaptér 24V 1,2A, zalomený konektor obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€9,68 bez DPH
€11,62

MikroTik napájecí adaptér 24V 1,2A, zalomený konektor

Kód: 526073180481
MikroTik RBPOE, Pasívny PoE adaptér, 9-48V
MikroTik RBPOE, Pasívny PoE adaptér, 9-48V
expedícia 24-48 hod. (>20 ks)
€3,07 bez DPH
€3,68

RBPOE je PoE injektor pre napájanie akéhokoľvek RouterBOARDu či iného zariadenia s integrovaným PoE splitterom.

Kód: S01903
Mikrotik RB951Ui-2HnD,600MHz,128MB RAM,RouterOS L4 obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€48,30 bez DPH
€57,96

Mikrotik RB951Ui-2HnD,600MHz,128MB RAM,RouterOS L4

Kód: 517000183
MikroTik RB5009UG+S+IN, Domácí "Heavy-duty Home Lab" router obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€175,95 bez DPH
€211,14

MikroTik RB5009UG+S+IN, Domácí "Heavy-duty Home Lab" router

Kód: 51700019074
MikroTik CCR2004-16G-2S+, CloudCore router řady 2000 obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€372,60 bez DPH
€447,12

MikroTik CCR2004-16G-2S+, CloudCore router řady 2000

Kód: 51700019993
MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-port Gigabit Cloud Router Switch obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€421,80 bez DPH
€506,16

MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM 24-port Gigabit Cloud Router Switch

Kód: 51700019822
MikroTik CRS326-24G-2S+RM,24port L3 rackm switch obrázok | Wifi shop wellnet.sk
€167,90 bez DPH
€201,48

MikroTik CRS326-24G-2S+RM,24port L3 rackm switch

Kód: 51700019821
MikroTik LHG mount, Polohovací držiak pre LHG
€10,70 bez DPH
€12,84

MikroTik LHG mount, Polohovací držiak pre LHG

Kód: S00695
MikroTik FiberBox, outdoor router, 5x SFP, + 1x RJ45 SFP
€31,18 bez DPH
€37,41

FiberBox je vonkajší router s operačným systémom RouterOS Level 5 a 5x SFP portami, čo je ideálny router na miesta, kde Vás obmedzuje vzdialenosť ETH kábla.

Kód: 22422
MikroTik LHGG LTE6 kit (2024)
€143,43 bez DPH
€172,11

Extra výkonný vonkajší aktívny prvok pre pripojenie k LTE na dlhé vzdialenosti či opustené lokality so slabým pokrytím signálom. Vďaka extra silnej 17dBi anténe umožní LHGG LTE6 kit pripojenie k LTE vysielaču aj tam, kde už pre pripojenie mobilným...

Kód: S05785
MikroTik wAP ac LTE kit (2024)
€135,28 bez DPH
€162,34

Aktualizácia klasického dual-band wAP LTE kitu s GLAN portom - tentoraz s úplne novým LTE modemom, ktorý znižuje cenu a zvyšuje výkon!

Kód: S05784
MikroTik XS+85LC01D, SFP/SFP+/SFP28 optický modul, MM, 100m, 850nm
€45,85 bez DPH
€55,02

XS+85LC01D je multimode SFP/SFP+SFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 25 Gbps, podporujúci aj nižšie rýchlosti 1 Gbps aj 10 Gbps s vlnovou dĺžkou 850nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 100m.

Kód: S05783
MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD
€79,73 bez DPH
€95,68

Nový router L23UGSR je dvojpásmový Wi-Fi 6 upgrade obľúbeného DIY routera RB922. Môžete ho použiť na zostavenie vlastných lacných vonkajších prístupových bodov alebo CPE.

Kód: S05782
MikroTik NetMetal ax
MikroTik NetMetal ax
na objednávku
€134,04 bez DPH
€160,85

NetMetal ax - výkonný vonkajší prístupový bod s dlhým dosahom, ktorému sa darí v akomkoľvek prostredí. Je navrhnutý pre mimoriadnu odolnosť a je možné ho ľahko inštalovať takmer kdekoľvek - puzdro môžete otvoriť a zatvoriť jednou rukou.

Kód: S05781
MikroTik LtAP LR8 LTE6 kit, new LTE modem
€227,89 bez DPH
€273,47

LtAP LR8 LTE kit ( 2024 ) vybavený novým LTE modemom je kompaktný a robustný bezdrôtový access point s podporou LTE kategórie 6, siete LoRa , LAN, GPS , plnohodnotným USB a sériovým portom pre debug. Perfektné zariadenie do zarušeného mestského...

Kód: S05622
MikroTik HGO-antenna-OUT, Vonkajšia anténa, RSMA male
€7,10 bez DPH
€8,52

HGO-antenna-OUT je všesmerová, vonkajšia Dual Band anténa od firmy MikroTik.

Kód: S05621
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.