FIBRAIN

Najpredávanejšie

FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP
 
€1,51
(€1,26 bez DPH)
FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 20m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor
 
€35,62
(€29,68 bez DPH)
FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor
 
€30,76
(€25,63 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - FC/PC 10m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
 
€42,96
(€35,80 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/PC - LC/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
 
€15,89
(€13,24 bez DPH)
FIBRAIN PDU-8BL, Napájací panel 8x 230V, 1U, 19", M6, 3m
 
€51,43
(€42,86 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/PC 7m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
 
€6,03
(€5,03 bez DPH)
FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
 
€41,53
(€34,61 bez DPH)
FIBRAIN FB7442 (100-PACK), Ochrana zvarov, 45mm, 2.0mm
 
€12,17
(€10,14 bez DPH)
772 položiek celkom
FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP
€1,26 bez DPH
€1,51

Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s...

Kód: S01867
FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 20m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor
€29,68 bez DPH
€35,62

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S03127
FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor
€25,63 bez DPH
€30,76

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S03125
FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - FC/PC 10m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
€35,80 bez DPH
€42,96

Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení.

Kód: S02751
FIBRAIN Optický patchcord SC/PC - LC/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
€13,24 bez DPH
€15,89

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S02054
FIBRAIN PDU-8BL, Napájací panel 8x 230V, 1U, 19", M6, 3m
€42,86 bez DPH
€51,43

Napájací panel je vybavený novým a veľmi spoľahlivým filtračným obvodom, ktorý odstraňuje elektromagnetické rušenie a dokonalo chráni všetky zariadenia, ktoré sú do neho zapojené.

Kód: S02033
FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - SC/PC 7m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
€5,03 bez DPH
€6,03

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S01837
FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1
€34,61 bez DPH
€41,53

E2000/APC-E2000/APC Patchcord 9 / 125um, duplex, vyrobené v EU, značkové konektory; Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu. Každý kábel je 100% testovaný, premeraný (IL, RL,...

Kód: S01423
FIBRAIN FB7442 (100-PACK), Ochrana zvarov, 45mm, 2.0mm
€10,14 bez DPH
€12,17

Fibrain FB7442 tepelne zmrštiteľné spojky na ochranu proti zmršťovaniu poskytujú vysokú ochranu pri procese spájania. Môžu byť charakterizované malým vnútorným priemerom (priemer po zmršťovaní D = 2,0 mm), optimálnou dĺžkou (štandardne L = 45 mm)...

Kód: S01390
FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 50m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor
€27,85 bez DPH
€33,42

Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

Kód: S05779
FIBRAIN VC-D30, Optický patchcord SC/APC - LC/APC, 40m, Resibend Plus, 3mm, simplex, SM, G657B3/Plus
€17,84 bez DPH
€21,41

Patchcordy rady Resibend Plus od spoločnosti FIBRAIN disponujú prepracovanou technológiou s použitím vlákna G.657B3 PLUS, s možnosťou pohodlného nasadenia v extrémnych podmienkach (zviazané uzly, rohy stien) bez následkov zvýšenia útlmov.

Kód: S05757
FIBRAIN VC-D30, Optický patchcord SC/APC - LC/APC, 30m, Resibend Plus, 3mm, simplex, SM, G657B3/Plus
€14,88 bez DPH
€17,86

Patchcordy rady Resibend Plus od spoločnosti FIBRAIN disponujú prepracovanou technológiou s použitím vlákna G.657B3 PLUS, s možnosťou pohodlného nasadenia v extrémnych podmienkach (zviazané uzly, rohy stien) bez následkov zvýšenia útlmov.

Kód: S05756
FIBRAIN VC-D30, Optický patchcord SC/APC - LC/APC, 15m, Resibend Plus, 3mm, simplex, SM, G657B3/Plus
€12,09 bez DPH
€14,51

Patchcordy rady Resibend Plus od spoločnosti FIBRAIN disponujú prepracovanou technológiou s použitím vlákna G.657B3 PLUS, s možnosťou pohodlného nasadenia v extrémnych podmienkach (zviazané uzly, rohy stien) bez následkov zvýšenia útlmov.

Kód: S05755
FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 1m, 1.8mm, simplex, SM, G657A
€30,88 bez DPH
€37,06
Kód: S05728
FIBRAIN Optický patchcord LC/APC - LC/APC 35m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1
€25,19 bez DPH
€30,23

Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení.

Kód: S05727
FIBRAIN LGX-1U-3-P, držiak pre LGX splittre, 1U
€13,66 bez DPH
€16,39

Rámy LGX sú určené na montáž do typických 19 "rozvádzačov. V závislosti od výšky (1U, 2U, 3U) umožňuje inštaláciu až 14 modulov LGX. Riešenia Fibrain LGX uľahčujú jednoduchú správu optických pasívnych prvkov inštalovaných v telekomunikačných a...

Kód: S05654
FIBRAIN MK-DXS25, optický kábel, 24-vlákno, G.657A1, 2.5mm, 200um
€0,70 bez DPH
€0,84

MetroJET MK-DXS25 je optický 2-vláknový mikrokábel s optickými vláknami v primárnej ochrane priemere 250 mikrometrov.

Kód: S05653
FIBRAIN MK-DXS25, optický kábel, 12-vlákno, G.657A1, 2.5mm, 250um
€0,38 bez DPH
€0,45

MetroJET MK-DXS25 je optický 2-vláknový mikrokábel s optickými vláknami v primárnej ochrane priemere 250 mikrometrov.

Kód: S05652
FIBRAIN MK-DXS25, optický kábel, 4-vlákno, G.657A1, 2.5mm, 250um
€0,28 bez DPH
€0,33

MetroJET MK-DXS25 je optický 2-vláknový mikrokábel s optickými vláknami v primárnej ochrane priemere 250 mikrometrov.

Kód: S05651
FIBRAIN MK-DXS25, optický kábel, 2-vlákno, G.657A1, 2.5mm, 250um
€0,27 bez DPH
€0,32

MetroJET MK-DXS25 je optický 2-vláknový mikrokábel s optickými vláknami v primárnej ochrane priemere 250 mikrometrov.

Kód: S05650
FIBRAIN EXO-FD75, optický kábel, 24-vlákno, G.657A1, 7.2mm, LSOH B2ca
€1,30 bez DPH
€1,56

Tento univerzálny optický kábel je možné použiť do vnútorného(LSOH B2ca – s1, d1, a1)) i vonkajšieho prostredia, je určený predovšetkým pre uloženie do káblových žľabov, alebo zatiahnutie do inštalačných rúrok.

Kód: S05575
FIBRAIN EXO-FD75, optický kábel, 12-vlákno, G.657A1, 7.2mm, LSOH B2ca
€1,15 bez DPH
€1,38

Tento univerzálny optický kábel je možné použiť do vnútorného(LSOH B2ca – s1, d1, a1)) i vonkajšieho prostredia, je určený predovšetkým pre uloženie do káblových žľabov, alebo zatiahnutie do inštalačných rúrok.

Kód: S05574
FIBRAIN GPON/XGS SFP+, SC, 60km
€312,03 bez DPH
€374,43

Popis produktu pripravujeme...

Kód: S05573
FIBRAIN XGSPON XFP, SC, 60km
€391,68 bez DPH
€470,02

Popis produktu pripravujeme...

Kód: S05572
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Wifi shop wellnet.sk prevádzkuje spoločnosť WELLNET, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov, IČO: 36484610, IČ DPH: SK2020015206, OR OS: Prešov odd. Sro 14019/P | Tel: +421 905 269 141,+421 51 749 58 13 | WhatsApp,Signal,Telegram: +421 905 269 141 | Informácie a dostupnosť uvádzané pri ponúkaných produktoch pochádzajú od tretích strán, mohli vzniknúť automatizovaným prekladom a neprešli jazykovou úpravou. Spoločnosť WELLNET, s.r.o. preto nemôže niesť zodpovednosť za ich úplnosť a aktuálnosť. | Registrované obchodné značky, vzory a názvy patria ich vlastníkom. | © WELLNET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.