Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Ubiquiti PrismStation 5AC (450+Mbps) bez antény

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 21584 Výrobca: Ubiquiti

EAN: 817882022668
Stránka produktu | Produktový list
Cena bez DPH: 232,68 € Cena s DPH: 279,22 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • Ubiquiti PrismStation 5AC  (450+Mbps)  bez antény

Detaily

PrismStation 5AC je prístupový bod 5GHz pre kvalitné pripojenie klientov v zarušenom vonkajšom prostredí. PrismStation vyniká unikátnou technológiou filtrácie airPrism, vďaka ktorej dosahuje priepustnosť až 500 Mbps. Je to samotná jednotka bez antény!

Vďaka patentovanej technológii airPrism® dosahuje PrismStation 5AC maximálnu priepustnosť i v zarušených oblastiach. Špeciálna filtrácia signálov a potlačenie rušenia vedie k navýšeniu priepustnosti a stability spoja.


Jednotku PrismStation 5AC jednoducho doplníte o antény podľa požiadavky na pokrytie oblasti, napríklad o symetrickú PrismAP anténu 30°, symetrickú PrismAP anténu 45°, asymetrickú PrismAP anténu 60° alebo asymetrickú PrismAP anténu 90°.PrismStation 5AC podporuje funkciu GPS synchronizácie.

Horn antény vynikajú svojou vyžarovacou charakteristikou s potlačením zpätného a postranných lalokov, vďaka tomu nedochádza k vzájomnému ovplyvňovaniu antén na stožiári.


PrismStation 5AC je z 2. generácie airMAX zariadení, ktoré majú dedikované rádio pre bezdrôtový prístup na jednotku a možnosť nastavenia v aplikácii UMobile pre mobilné zariadenia. UMobile (Android, iOS) pomáhá so zameraním spoja a výrazne tým urýchli jeho inštaláciu.


Pro vysoké prenosové rýchlosti jednotka využívá štandard 802.11ac a technológiu AirMAX (TDMA) pro dosiahnutie nízkych latencií. Webová administrácia je veľmi jednoduchá a prehľadná.

Ďalšie informácie

P/N PS-5AC
Model Ubiquiti Networks PS-5AC
Hmotnosť (kg) 0.7000
Rozmery (š x h x v) 83 x 117 x 69 mm
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').