Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (30 metrov)

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: 1 deň

Kód: 22613 Výrobca: Ubiquiti

EAN: 810354025877
Stránka produktu
Cena bez DPH: 48,55 € Cena s DPH: 58,26 €
ALEBO

Viac zobrazení

  • Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konektory LC (30 metrů)

Detaily

60 metrů optického kabelu single-mode
6-ti vlákno 9/125um
na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů)
kevlarová příze pro přidanou pevnost v tahu
provedení kabelu - venkovní (outdoor)
průměr kabelu 6mmm ± 0.2 mm

útlum
1310 nm méně než 0.5 dB/km
1550 nm méně než 0.5 dB/km

Ďalšie informácie

P/N FC-SM-100
Hmotnosť (kg) 0.4000
Záruka (mesiace) 24
Záruka u výrobcu (mesiace) 24

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').